Снимок

COVID-19 – НІ, ФУТБОЛУ – ТАК!

На засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС встановлено нові рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2З. Згідно даних коміссії Рівненщина потрапляє у залену зону, що дозволяє проводити спортивно масові заходи в регіоні.

В зв’язку з цим Рівненська районна федерація футболу, в короткі терміни, провела засідання Виконавчого комітету та Комітету арбітрів РРФФ.

На порядку денному Виконкома булирозглянуті наступні питання:

  1. Про дати змагань РРФФ в сезоні 2020 року.
  2. Про затвердження Регламенту проведення чемпіонатів Рівненського району з футболу сезону 2020 року.
  3. Про затвердження Дисциплінарного кодексу Рівненської районної федерації футболу.
  4. Про затвердження членів постійних комітетів РРФФ.
  5. Про участь у змаганнях РРФФ  футбольних  клубів «Єдність-М.Мидськ» ( Костопільський р-н, ФК  «Олика» (Волинська область).

За присутності  7 членів Виконкому з 9  – були прийняті важливі рішення  стосовно дати початку (2 серпня)  і закінчення офіційних змагань  (22 листопада і по можливості перехідні матчі). Було затверджено і  дати проведення Кубка району, починаючи з 12 серпня і фіналом 12 або 13 вересня.
Стосовно Регламенту, були затверджені зміни по кількості заявлених гравців: 30 +3 (не старше18 років. Розмір оплати арбітрів тепер буде розподілений між арбітрами у співвідношенні 40% -30%-30% (підтримка асистентів арбітра).
Нова редакція Дисциплінарних правил РРФФ, була затверджена з невеликим доповненням, стосовно терміну прийняття остаточного рішення – тепер не більше 30 днів.
Також  були затверджені нові члени постійних комітетів РРФФ.
Після затверджених учасників чемпіонату по лігах, РРФФ отримала заяви від нових бажаючих команд, «Єдність» та ФК «Олика». Заслухавши представника футбольного клубу з Костопільського району, Виконком дозволив прийняти участь команді у II лізі чемпіонату Рівненського району. Команду ФК «Олика» ознайомили з правила участі у змаганнях під егідою РРФФ, після чого ті взяли паузу для прийняття свого остаточного рішення .

Згодом відбулися збори Комітету арбітрів РРФФ, на яких були обговорені такі питання :

  • зміни правил гри у футболі , що починають діяти з 2020 року;
  • вимоги до арбітражу, які прописані у Регламенті 2020 року;
  • ознайомлення арбітрів з Дисциплінарними правилами Комітету арбітрів ;

Ознайомитися зі змінами у правилах гри можна за посилання нижче:

14 головних змін правил футболу з сезону 2020/21

12345
(1 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...