117444345_969678750127409_6435749768836386660_o

Чи втримається РОКО?

Тривають змагання  Рівненського району з футболу, 9 серпня були зіграні матчі 2 туру вищої, першої та другої ліги.

У вищій лізі несподівано лідерство захопив РОКО. Клуб з Городка поки що залишається командою яка не втратила очок, але слід зазначити що «город чани» ще не зустрічалися з фаворитами чемпіонату. Цього туру відразу два матчі завершились результативною нічиєю 2:2, що для Рівненського району рідкість – «Інтеркарс» – «Славія» та «Оріон» – «Горинь». Це дозволило командам розташуватися відразу за РОКО, окрім звісно «Оріона», який, здобув поки що тільки одне очко. «Маяк» та «Вікторія» зі своїх протистоянь вийшли переможцями, що особливо приємно для кустинських футболістів, адже це їхня перше перемога у вищому дивізіоні. А от кому не до радощів – це ФК «ЛМЗ-Квасилів», минулорічний бронзовий призер чемпіонату не набрав жодного очка й залишається на останньому місті турнірки.

Вища ліга. Результати матчів:

«Оріон»  –  «Горинь»  –  2:2
«Інтеркарс»  –  «Славія»   –  2:2
Будмаркет «Маяк»  –  «Продторг»  –  7:2
«ЛМЗ-Квасилів»  –  РОКО  –  1:3
«Вікторія»  –  ХФК «Надія»  –  4:3

У першій лізі вимальовується два лідера із стовідсотковим результатом – ФК «Шпанів» та ФК «Тинне». І особливо яскраво виділяється саме ФК «Шпанів. Команда вже обіграла не самих простих суперників з розгромним рахунком. Цього разу «жертвою» шпанівців став клуб з Олександрії. Решта колективів згрупувалася в середині турнірної таблиці, окрім ФК «Дядьковичі»  та «Олімпіка» – ця «двійка» поки що не демонструє позитивних результатів.

Перша ліга. Результати матчів:

ФК «Тинне»  –   ФК «Новожуків»  –  4:2
«Рівес»  –  ФК «Дядьковичі»   –  4:2
«Переможець»  –  ФК «Обарів»  –  4:2
«Олімпік»   –  ФК «Шпанів»  –  3:6
«Альянс»  –  «ГолДар»  –  2:2

Новачок другої ліги, ФК «Городище», продовжує очолювати турнірну таблицю. Але не все так однозначно у нижчому дивізіоні району. Наприклад,  фаворити змагань «Єдність-Мидськ» та ФК «Корнин», зіграли поки що по одній грі. У зв’язку з непарною кількістю команд у чемпіонаті «Єдність» пропускала перший тур, а корнинці – поточний. А матч «Стандарт» – «Фаворит», взагалі був перенесений на більш пізній термін. Тому, можна сміливо говорити, що вся боротьба тільки попереду  і результати будуть кардинально мінятися.

Друга ліга. Результати матчів:

ФК «Корнин» – вихідний
«Стандарт»  –  «Фаворит»    –  перенесено
«Злагода» –  ФК «Городище»  –  2:2
«Зірка»  –  ФК «Ясининичі»  –  8:0
ФК «Понебель»  –  «Єдність-Мидськ»  –  1:2

12345
(2 голосів, середній: 3.00 з 5)
Loading...