Снимок

1/4 фіналу кубка: Далі йдуть фаворити

У неділю, 25 липня, команди зіграли матчі-відповіді чвертьфіналу кубка Рівненського району з футболу.

Гарячими виявилися вихідні у Рівненському районі. А надто гарячими виявилися вболівальники у Великому Житині. Зокрема через дії останніх, посеред другого тайму, при рахунку 1:1, арбітр прийняв рішення достроково припинити поєдинок. Звісно, офіційне рішення з приводу інциденту прийме КДК РРАФ, але й так зрозуміло, що в наступний раунд потрапляє РОКО. Що ж по самій грі, Зірка створила масу проблем для городоцьких футболістів, але на прохід далі не награла, адже відіграти гандикап у чотири м’ячі, у такого досвідченного суперника, майже нереально.
Ще один представник нижчого дивізіону драматично покинув турнір (фрагменти матчу на фото). ФК Понебель переграв ХФК Надію у першому матчі, але на виїзді не зумів здобути бажаного результату. Натомість Надія провела зразковий поєдинок, повівши у рахунку у першому таймі, а у другому забила цвях на прохід “темної конячки” у півфінал кукбка – 2:0.
Славія зробила рівно стільки, скільки потрібно – холоднокровні 1:0 на футбольному полі у Великій Омеляні, без жодних шансів для суперника.
Матч Рівес – Єдність виявився найцікавішим. Господарі намагалися зіграти у свій футбол, та заодно спробувати відіграти два “сухих” м’яча на виїзді. І що цікаво, саме це і вдалося їм у першому таймі, максимально підігрівши інтригу протистояння. Але дива не сталося. Вже у доданий арбітром час до першої половини, Єдність відквитала один гол, і це мабуть надломило впевненість господарів. В результаті  – 2:3, на користь квасилівського колективу.

Таким чином все стало на свої місця. Півфінальні пари будуть складатися виключно із представників вищого дивізіону району, а саме: Славії, Єдності, РОКО та Надії.

Результати матчів-відповідей 1/4 фіналу:

“Зірка” (В. Житин) – РОКО (Городок)  матч не дограно

“Славія” (В. Омеляна) – “Продторгобладнання” (Забороль)  1:0

“Рівес” (В. Олексин) – “Єдність” (Квасилів)  2:3

ХФК “Надія” (Рівне) – ФК “Понебель”  2:0

Жеребкування півфінальних матчів кубка Рівненського району відбудеться у середу, о 13:00.
Протистояння складатимуться із двох ігор: перший матч заплановано на 22 серпня, а матч-відповідь команди зіграють орієнтовано 1 вересня.