Кубок Рівненського району-2021

ГРУПА «А» 
  Команда  1  2  3  4  І  В  Н  П  РМ  О 
1   ГОРИНЬ Х                   
2   РІВЕС    Х                
3   ФАВОРИТ      Х              
4  ОРІОН         Х            

1 тур (18 квітня)

Фаворит (Колоденка)  Горинь (Кустин) 

Рівес (В. Олексин)  Оріон (Грабів)

2 тур (25 квітня)

Фаворит (Колоденка)  Оріон (Грабів)

Рівес (В. Олексин)  Горинь (Кустин)

3 тур (5 травня)

Горинь (Кустин)  Оріон (Грабів)

Фаворит (Колоденка)  Рівес (В. Олексин)

 

Група «B» 
  Команда  1  2  3  4  І  В  Н  П  РМ  О 
1  ХФК НАДІЯ  Х                   
2   ФК НОВОЖУКІВ    Х                
3   СК ОМЕЛЯНА      Х              

1 тур (18 квітня)

СК Омеляна (В. Омеляна) – ХФК Надія (Бармаки)

2 тур (25 квітня)

ФК Новожуків – ХФК Надія (Бармаки)

3 тур (5 травня)

СК Омеляна (В. Омеляна) – ФК Новожуків

 

Група «C» 
  Команда  1  2  3  4  І  В  Н  П  РМ  О 
1   СЛАВІЯ  Х                  
2   АЛЬЯНС    Х                
3   ФК ПОНЕБЕЛЬ     Х               
4   ВІКТОРІЯ       Х             

1 тур (18 квітня)

Вікторія (Кустин) – Альянс (Б. Криниця)

ФК Понебель – Славія (В. Омеляна)

2 тур (25 квітня)

ФК Понебель – Вікторія (Кустин)

Альянс (Б. Криниця) – Славія (В. Омеляна)

3 тур (6 травня)

Вікторія (Кустин) – Славія (В. Омеляна)

ФК Понебель – Альянс (Б. Криниця)

 

ГРУПА «D» 
  Команда  1  2  3  4  І  В  Н  П  РМ  О 
1  ГОЛДАР  Х                   
2   ФК КОРНИН    Х                
3   ЗЛАГОДА      Х              

1 тур (18 квітня)

Злагода (М. Шпаків) – ГолДар (Голишів)

2 тур (25 квітня)

ФК Корнин – ГолДар (Голишів)

3 тур (6 травня)

Злагода (М. Шпаків) – ФК Корнин

 

ГРУПА «E» 
  Команда  1  2  3  4  І  В  Н  П  РМ  О 
1  ПРОДТОРГ  Х                   
2   ФК ШУБКІВ    Х                
3   ФК СИМОНІВ      Х              

1 тур (18 квітня)

ФК Симонів – Продторг (Забороль)

2 тур (25 квітня)

ФК Шубків – Продторг (Забороль)

3 тур (6 травня)

ФК Симонів – ФК Шубків

 

ГРУПА «F» 
  Команда  1  2  3  4  І  В  Н  П  РМ  О 
1  ФК КВАСИЛІВ  Х                   
2  ПЕРЕМОЖЕЦЬ     Х                
3  ОЛІМПІК       Х              

1 тур (18 квітня)

Олімпік (Олександрія) – ФК Квасилів

2 тур (25 квітня)

Переможець (Грушвиця) – ФК Квасилів

3 тур (5 травня)

Олімпік (Олександрія) – Переможець (Грушвиця)

 


ГРУПА «G»
 

  Команда  1  2  3  4  І  В  Н  П  РМ  О 
1   ІНТЕРКАРС Х                   
2   ФК ШПАНІВ    Х                
3   ФК ЯСИНИНИЧІ      Х              
4  РОКО         Х            

1 тур (18 квітня)

ФК Ясининичі – Інтеркарс (Бармаки)

ФК Шпанів – РОКО (Городок)

2 тур (25 квітня)

ФК Шпанів – Інтеркарс (Бармаки)

ФК Ясининичі – РОКО (Городок)

3 тур (5-6 травня)

ФК РОКО (Городок) – Інтеркарс (Бармаки)

ФК Ясининичі – ФК Шпанів

 

ГРУПА «H» 
  Команда  1  2  3  4  І  В  Н  П  РМ  О 
1   МАЯК Х                   
2  ФК ОБАРІВ     Х                
3  ЗІРКА       Х              
4  СТАНДАРТ         Х            

1 тур (18 квітня)

Зірка (В. Житин) – Маяк (Колоденка)

Стандарт (Тайкури)  ФК Обарів

2 тур (25 квітня)

ФК Обарів – Маяк (Колоденка)

Зірка (В. Житин) – Стандарт (Тайкури)

3 тур (5-6 травня)

Зірка (В. Житин) – ФК Обарів

Стандарт (Тайкури) – Маяк (Колоденка)