imgonline-com-ua-2to1-hKxMIxHjKO

Дитячо-юнацькі змагання U-14

Чемпіонат Рівненського району U-14: лідери не збавляють обертів.
Відбулися матчі 4-го туру Чемпіонату Рівненського району серед юнаків U-14 (2012–2013 р.н.), які подарували вболівальникам чимало забитих м’ячів та цікаву боротьбу за лідерські позиції.
Центральним поєдинком туру стала зустріч у Рівному, де місцевий «Стандарт» приймав ДЮСШ (Гоща). Гості здобули важливу перемогу з рахунком 2:1. Голами за команду з Гощі відзначилися Андріюк та Червінко, а єдиний м’яч господарів записав на свій рахунок Талейчук. Завдяки цій перемозі ДЮСШ (Гоща) зберегла лідерство в турнірній таблиці.
Не менш переконливо виступив «Олімп» (Рівне), який розгромив «Калину» (Бугрин) з рахунком 7:0. Головним героєм матчу став Полюхович, який оформив покер, а Гусейнов додав ще два забиті м’ячі. Один із голів гостей був записаний як автогол.
Найрезультативнішим матчем туру стало протистояння між «Атакою» (Шпанів) та «Олімпом» (Великий Олексин). Шпанівська команда не залишила супернику жодних шансів, святкуючи перемогу з рахунком 12:0. Найбільший внесок у розгром зробив Грабовецький, який відзначився шість разів.
Матч між ДЮСШ (Корець) та Arsenal Rivne було перенесено, тому команди свої турнірні показники поки що не змінили.
Після чотирьох турів лідером залишається ДЮСШ (Гоща) з 10 очками. На другій сходинці розташувався «Олімп» (Рівне) – 9 очок, а третє місце займає Arsenal Rivne, який має 7 очок та гру в запасі.
У боротьбі за призові місця також залишається «Атака» (Шпанів), яка після переконливої перемоги набрала 6 очок.
12345
(2 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...