3 тур

Зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу. Третій тур

На минулих вихідних відбулися матчі третього  туру зимового чемпіонату Рівненського району з футболу на призи тижневика “Слово і час”.

Група «А». 3 тур. 9 лютого (субота). Результати матчів: РОКО (Городок)  –  “Оріон” (Грабів)  –  2:3, “Спарта” (Колоденка)   –  ХФК «Надія» (Бармаки)  –  0:3, «Інтеркарс» (Бармаки)  –  «ГолДар» (Голишів)  –  1:0, Будмаркет “Маяк” (Колоденка)  –  ФК «Понебель»   –  2:1, «Вікторія» (Кустин)  – вихідний.
Перенесений матч 8 туру. 10 лютого (неділя): «Вікторія» (Кустин)  –  “Оріон” (Грабів)  –  1:7.

В центральному матчі групи “А” зустрічалися городоцький РОКО та “Оріон” з Грабова. В драматичному поєдинку новачок вищої ліги зумів здолати свого візаві, хоча гравці РОКО були дуже близькі до того, щоб в цьому завадити грабівчанам. В перенесеному матчі восьмогу туру “Оріон” продовжив виграшну ходу розгромом “Вікторії”, що дозволило команді одноосібно очолити турнірку. Християнський клуб нарешті зумів перервати безвиграшну серію перемогою над колоденською “Спартою”, а “Інтеркарс” мінімально обіграв “ГолДар”, потіснивши останніх на четверте місце. Як і для ХФК “Надії”, третій тур став результативним для “Маяка”, який ще не куштував смак перемог на турнірі. Колоденські футболісти, не без труднощів, але переграли ФК “Понебель” та здобули для команди такі важливі три очка.

Становище лідерів: “Оріон” (Грабів)  – 9 очок, РОКО (Городок) – 6 очок , «Інтеркарс» (Бармаки)  – 6 очок,  «ГолДар» (Голишів) – 6 очок.

Група «Б». 3 тур. 10 лютого (неділя). Результати матчів: «Гоща АТО»  –  ФК «Тинне» (Вересневе) –  0:3 (тех.), «Єдність» (Костопільський р-н)  –  “Славія” (В.Омеляна)  –  0:5, ФК «Олександрія»  –  «Ювентус» (Дядьковичі)  –  3:2, “ОТГ Клевань-Оржів”  –  «Злагода» (М.Шпаків) –  1:1, «ЛМЗ-Квасилів»  – вихідний.
Перенесений матч 8 туру. 9 лютого (субота): «ЛМЗ-Квасилів»  –  «Злагода» (М.Шпаків) –  5:0.

Не обійшлося без неприємного інциденту в третьому турі групи “Б”. Гравці гощанської команди не з’явилися на гру, підсумком чого стала технічна поразка та легкі очки для ФК “Тинне”. Максимальний результат демонструє “ЛМЗ-Квасилів”. За спиною у квасилівчан три перемоги та жодного пропущеного м’яча. Великоомелянці здобувають свої перші очки в матчі із “Єдністю”, а ФК “Олександрія” вириває перемогу у дядьковицького “Ювентуса”. В перенесеному матчі восьмого туру малошпаківська “Злагода” не змогла зупинити набравший хід “квасилівський локомотив”, а на наступний день, зібравшись, дала бій ОТГ “Клевань-Оржів”.

Становище лідерів: «ЛМЗ-Квасилів» – 9 очок, «Злагода» (М.Шпаків) – 7 очок, «Ювентус» (Дядьковичі) – 6 очок,  ФК “Тинне” (Вересневе) 6 очок.

Четвертий тур групового етапу змагань пройде 16(група «Б») та 17(група «А») лютого.

12345
(Оцінок немає)
Loading...