сьомий тур

Зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу. Сьомий тур

Підходить до завершення груповий етап зимового чемпіонату Рівненського району з футболу на призи тижневика “Слово і час”. Команди зіграли матчі сьомого туру.

Група «А». 7 тур. 9 березня (субота). Результати матчів: ХФК «Надія» (Бармаки) – “Оріон” (Грабів)  –  2:3, «ГолДар» (Голишів) – ФК «Понебель» –  1:1, «Інтеркарс» (Бармаки) –  «Вікторія» (Кустин) – 2:0, “Спарта” (Колоденка) –  Будмаркет “Маяк” (Колоденка)  –  6:1, РОКО (Городок) – вихідний.

Перенесений матч 8 туру. 10 березня (неділя): РОКО (Городок)  –  «ГолДар» (Голишів) – 5:3.

Перед останнім туром групового етапу команди в групі “А” перестановок не зазнали, окрім, хіба що, рокировки між ФК “Понебель” та “ГолДаром”. У обох команд рівна кількість очок, та й в очному поєдинку була зафіксована нічия, де ФК “Понебель” ефектно залишився “на плаву”, зрівнявши рахунок на останній хвилині матчу. Допомогти себе обійти дозволив вже сам “ГолДар”: в перенесеному матчі 8 туру голишівці програли городоцькому РОКО з хокейним рахунком 5:3, що і стало вирішальним при підрахунку різниці м’ячів. Отож, обидва колективи продовжують боротися за вихід з групи. Непогані шанси вирвати путівку залишаються і у “Надії”, і в колоденського “Маяка” – потрібно тільки перемагати, адже з двох путівок, реально зачепитися тільки за одну.

Становище лідерів: “Оріон” (Грабів)  – 19 очок, РОКО (Городок) – 18 очок , «Інтеркарс» (Бармаки)  – 12 очок,  ФК «Понебель» – 9 очок.

Група «Б». 7 тур. 10 березня (неділя). Результати матчів: “ОТГ Клевань-Оржів” –  «ЛМЗ-Квасилів»  –  2:1,  ФК «Олександрія»  –  «Єдність» (Костопільський р-н)  –  2:4, «Злагода» (М.Шпаків) –  “Славія” (В.Омеляна)  –  2:5,  «Ювентус» (Дядьковичі)  –  ФК «Тинне» (Вересневе)  –  1:1, «Гоща АТО  – вихідний.

Перенесений матч 8 туру. 9 березня (субота): «Гоща АТО»  –  ФК «Олександрія»  –  0:3 (тех.).

Останнім штрихом клеванського клубу в груповому етапі стала перемога над “ЛМЗ-Квасилів”. Завдяки цьому, “ОТГ Клевань-Оржів” очолив турнірну таблицю та завершив виступи на першому місці. ФК “Олександрія” несподівано програла “Єдності” та втратила всі шанси на вихід, а ФК “Тинне” та “Ювентус” в напруженому поєдинку не змогли виявити кращого – нічия. Вирішальним для цих команд стане останній тур, де вони зустрінуться з фаворитами змагань – великоомелянською “Славією” та “ЛМЗ-Квасилів”. Звичайно, дядьковицький “Ювентус” знаходиться в кращому становищі щодо колективу з Вересневого, випереджаючи їх на два очка та все ж шанси поборотися у останніх залишаються.

Становище лідерів: “ОТГ Клевань-Оржів” – 16 очок, «ЛМЗ-Квасилів» – 15 очок, “Славія” (В.Омеляна) – 15 очок, «Ювентус» (Дядьковичі) – 13 очок.

Заключний, восьмий тур групового етапу змагань пройде 16,17 березня.

12345
(Оцінок немає)
Loading...