Шостий тур

Зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу. Шостий тур

В минулі вихідні пройшов останній, шостий тур групового етапу відкритого зимового чемпіонату Рівненського району з футболу на призи газети «Слово і час». За підсумками етапу стала відома вісімка четвертьфіналістів змагань. Пари суперників визначаються за принципом – перше місце групи «А» зіграє з останнім групи «Б», друге місце групи «А» зіграє з третім місцем групи «Б», та навпаки.

Група «А». 6 тур. 03 березня (субота). Результати матчів: «ГолДар»   –  ФК «Верхівськ»  –  1:0, ОТГ «Клевань-Оржів»  –  ФК «ЛМЗ-Квасилів»  –  2:1, ФК «Понебель»   –  РОКО –  0:3, ФК «Мізоч»  –  ФК «Олександрія»  –  3:0 (тех).

Перенесений матч 7-го туру. 04 березня(неділя). ФК «ЛМЗ-Квасилів»   –  ФК «Понебель»  –  1:1.

Боротьба за вихід з групи «А» закінчилася ще в минулому колі змагань, хіба що примарні шанси на вихід з четвертого місця мав ФК «Понебель», який зрештою свій бій програв РОКО та в перенесеному матчі сьомого туру   розійшовся миром з ФК «ЛМЗ-Квасилів», що в свою чергу дозволило клубу з городка обійти квасилівчан. Неприємну тенденцію демонструє ФК «Олександрія», команда вже вдруге за час групового етапу не з’явилася на гру, технічну перемогу одержав ФК «Мізоч». Хотілося б виділити гру ОТГ «Клевань-Оржів»  та ФК «ЛМЗ-Квасилів», поєдинок видався досить напруженим та складним, обом командам не хотілося поступатися та зрештою сильнішим виявився ОТГ «Клевань-Оржів».

Четвертьфіналісти групи «А» : ФК «Мізоч» – 19 очок, ОТГ «Клевань-Оржів» – 17 очок, РОКО – 13 очок, ФК «ЛМЗ-Квасилів» – 11 очок.

Група «Б». 6 тур. 04 березня (неділя). Результати матчів: ФК «Любомирка»  –  «Сокіл»  –  0:2, «Єдність»  –  ФК «Новожуків»  –  1:0, Будмаркет «Маяк»  –  «Олімпік»  –  2:0, «Вікторія»  –  «Злагода»  –  4:0.

Перенесений матч 7-го туру. 03 березня(субота). «Сокіл»  –  «Вікторія»  –  1:4.

Одразу декілька команд в групі «Б» претендували на вихід з четвертого місця, найбільші шанси з яких мали ФК «Любомирка» та «Олімпік». Новолюбомирців влаштовувала навіть нічия з відносно нескладним суперником, карпилівським «Сокілом», та продемонструвавши характер останні здобули перемогу. В свою чергу «Єдність» мінімально переграла ФК «Новожуків»,  а от поразка лідеру групи,колоденському Будмаркет «Маяк» , не завадила «Олімпіку» втриматися на четвертому місці та пройти далі. «Вікторія» свої поєдинки виграла, забронювавши за собою міцне третє місце, засмутивши спочатку в перенесеному матчі сьомого туру «Сокіл» , а згодом капітулювала і малошпаківська «Злагода».

Четвертьфіналісти групи «Б» : Будмаркет «Маяк» – 21 очко, «Єдність» – 16 очок, «Вікторія» – 15 очок, «Олімпік» – 8 очок.

Матчі четвертьфіналу команди зіграють  10 березня, а півфіналу 11 березня.
Графік ігор виглядає наступним чином:

1/4 фіналу

10.03 1. ФК «Мізоч»  –  «Олімпік»   10:30

10.03 2. ОТГ «Клевань-Оржів»  –  «Вікторія»   12:00

10.03 3. РОКО  –  «Єдність»   13:30

10.03 4. ФК «ЛМЗ-Квасилів»  –  Будмаркет «Маяк»   15:00

1/2 фіналу

11.03 Переможець пари 1.  –  Переможець пари 2.   11:00

11.03 Переможець пари 3.  –  Переможець пари 4.   12:30

 

 

 

Голова РРФФ                                                                                                                 Я.Коломис

12345
(1 голосів, середній: 3.00 з 5)
Loading...