6 тур

Зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу. Шостий тур

Минулого вікенду команди зіграли матчі шостого туру та перенесений матч восьмого туру відкритого зимового чемпіонату Рівненського району з футболу на призи газети “Слово і час”.

Група «А». 6 тур. 29 лютого (субота). Результати матчів:

ФК «Понебель» – вихідний.

ФК «Тайкури»  –  ФК «Обарів»  –  2:4

РОКО (Городок)  –  ФК “Гоща-Садове”  –  1:2

ФК «Тинне» (Вересневе)  –  «Продторг» (Забороль)  –  1:4

«Зірка» (В.Житин)  –  «Вікторія» (Кустин)  –  3:2

Зробивши висновки після поразки у  минулому турі, команда з Гощі була надзвичайно заряджена на протистояння з лідером “групи А”, котрий ще не відчував гіркоти поразок в поточному груповому етапі. І їм таки вдалося засмутити РОКО. Завдяки цій непростій перемозі над принциповим суперником, команди знову зрівнялися по очках, а перша стрічка, звісно, перейшла до гощанського колективу. З трійки, яка розташувалася відразу за лідерами, вилетіла кустинська “Вікторія”. Це дозволило “Продторгобладнанню” та ФК “Обарів”, котрі здобули по перемозі, відчувати себе впевненіше в “зоні виходу з групи”. А от хто здивував, то це житинська “Зірка”. Житинці відправили на шосту стрічку турнірки “Вікторію”, а самі перескочили на п’яту, здобувши всього на одне очко менше від команди з Забороля та Обарова. У “Вікторії”, ФК “Тайкури та ФК “Тинне” все ще залишаються шанси на прохід далі, де буде багато залежати від самих команд, адже на наступних вихідних “Вікторія” зустрінеться з обома цими колективами.

Група «Б». 6 тур. 1 березня (неділя). Результати матчів:

“Мрія” (Рівне)  –  «Інтеркарс» (Бармаки)  –  0:3

“Славія” (В.Омеляна)  –  «Маяк-Дядьковичі»  –  2:0

«Рівес» (В.Олексин)  –  ФК “Мізоч”  –  0:3

«ГолДар» (Голишів)  –  «Оріон» (Грабів)  –  0:0

ФК «Рясники»  –  «Злагода» (М.Шпаків)  –  3:3

Перенесений матч 8 туру. 29 лютого (субота):

«Рівес» (В.Олексин)  –  «Злагода» (М.Шпаків)  –  3:0 (тех)

Великоомелянці продовжують безпрограшну серію у турнірі. Незважаючи на амбіції, ФК “Маяк-Дядьковичі” не зміг зупинити “Славію”, і знову обмінявся з “Інтеркарсом” місцями. Другу стрічку бармаківцям гарантувала перемога над “Мрією”. В свою чергу, “Мрії” поразка коштувала четвертої позиції, чим і скористалися конкуренти в лиці ФК ” Мізоч” та “Рівеса”, котрі мали однакову кількість очок. Особливо ФК “Мізоч”, так як вони обіграли “Рівес” в очній зустрічі, і “Рівес” врятувався тільки в перенесеному матчі, завдяки технічній перемозі над малошпаківською “Злагодою”.
Отож, традиційно, якщо з першими трьома місцями все зрозуміло, то за четверте розгортається запекла боротьба, з якої все ще не виключилися  “ГолДар” та “Оріон”, які так і не визначили переможця, але полегшили життя решті суперникам. ФК “Рясники” та “Злагода” також переможця не змогли виявити, проте, ця нічия навпаки перекрила шлях обом командам в наступний раунд.
Це означає, що до ФК “Понебель” приєдналися ще дві команди, які вже точно не зіграють в плей-офф турніру.

Сьомий тур групового етапу змагань пройде 7 березня (Група Б) та 8 березня (Група А).

12345
(Оцінок немає)
Loading...