шостий тур

Зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу. Шостий тур

Завершилися матчі шостого туру зимового чемпіонату Рівненського району з футболу на призи тижневика “Слово і час”.

Група «А». 6 тур. 3 березня (неділя). Результати матчів: ФК «Понебель» – «Інтеркарс» (Бармаки)  –  3:0, «Вікторія» (Кустин) – “Спарта” (Колоденка)  –  3:2, “Оріон” (Грабів)  –  «ГолДар» (Голишів) – 0:0, Будмаркет “Маяк” (Колоденка)  –  РОКО (Городок)  –  0:3, ХФК «Надія» (Бармаки) – вихідний.

Перенесений матч 5 туру. 2 березня (субота): «Інтеркарс» (Бармаки) –  “Оріон” (Грабів)  –  2:3.

Грабівський “Оріон” та городоцький РОКО достроково оформляють собі вихід з групи. Ці дві команди вже є недосяжними для суперників, змінитися може тільки те, з якого  саме місця клуби  потраплять в наступний раунд змагань. Здивував “Інтеркарс”: клуб з Бармаків з великим рахунком поступився команді другого дивізіону ФК “Понебіль”, а до цього, в перенесеному матчі п’ятого туру бармаківці втратили очки у матчі з лідером групи. Та хоч “Інтеркарс” і двічі поспіль програв, але третю сходинку турніки зберіг за собою. Ще один клуб залишається в зоні кращих чотирьох команд: голишівський “ГолДар” завдяки нульовій нічиї з фаворитом групи “Оріоном” не уступив своє місце понебільчанам, які вже показали що можуть поборотися за вихід в чвертьфінал чемпіонату. Взагалі, шанс на путівку залишається навіть у “Вікторії”, яка займає передостанню стрічку турнірної таблиці, здобувши свою першу перемогу у змаганнях.

Становище лідерів: “Оріон” (Грабів)  – 16 очок, РОКО (Городок) – 15 очок , «Інтеркарс» (Бармаки)  – 9 очок,  «ГолДар» (Голишів) – 8 очок.

Група «Б». 6 тур. 2 березня (субота). Результати матчів: ФК «Тинне» (Вересневе)  –  «Злагода» (М.Шпаків)  –  2:0,  “Славія” (В.Омеляна)  –  “ОТГ Клевань-Оржів”   –  1:3, «ЛМЗ-Квасилів»  –  ФК «Олександрія»  –  1:2,  «Єдність» (Костопільський р-н)  –  «Гоща АТО»  –  3:0 (тех.), «Ювентус» (Дядьковичі) – вихідний.

Перенесений матч 8 туру. 3 березня (неділя): “Славія” (В.Омеляна)  –  «Ювентус» (Дядьковичі) –  7:0.

За два тури до кінця групового етапу, синхронно з групою “А”, дві команди групи “Б” достроково потрапляють до чвертьфіналу. В цьому квасилівській команді навіть не завадила несподівана поразка від ФК “Олександрія”. Другим чвертьфіналістом став клуб “ОТГ Клевань-Оржів”. Програючи із рахунком 0:1 великоомелянській “Славії”, клеванці спромоглися забити аж три м’яча та вирвати путівку в наступний раунд. А ось хто не пройшов «випробування Славією», так це дядьковицький “Ювенстус”. Займаючи другу сходинку, “Юве” спустився на четверту, зазнавши нищівної поразки від великоомелянського клубу. Непогані шанси на вихід з групи мають ФК “Тинне” та ФК “Олександрія”. І якщо останнім потрібно обіграти тільки “Єдність” (за 8 тур олександрійці візьмуть 3 очка в результаті технічної перемоги над Гоща АТО), то ФК “Тинне” в наступному турі  доведеться попотіти щоб змістити дядьковицький “Ювентус”.

Становище лідерів: «ЛМЗ-Квасилів» – 15 очок, “ОТГ Клевань-Оржів” – 13 очок, “Славія” (В.Омеляна) – 12 очок, «Ювентус» (Дядьковичі) – 12 очок.

Сьомий тур групового етапу змагань пройде 9,10 березня.