84753324_570969816821484_5629466372770627584_n

Зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу. Другий тур

Продовжується відкритий зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу на призи газети “Слово і час”. На минулих вихідних команди зіграли матчі другого туру.

Група «А». 2 тур. 1 лютого (субота). Результати матчів:

ФК “Тинне” (Вересневе) – вихідний.

РОКО (Городок)  –  ФК «Тайкури»  –  2:1

“Зірка” (В.Житин)  –  ФК “Гоща-Садове”  –  0:1

«Вікторія» (Кустин)  –  ФК «Понебель»  –  5:0

«Продторг» (Забороль)  –  ФК «Обарів»  –  5:4

Три команди з дев’яти у групі “А” набрали максимальний результат. Турнірку очолив “Продторг” обігравши, практично, в хокейному матчі молоду обарівську команду. Гра видалась дуже цікавою для вболівальників з непередбачуваним результатом та “гойдалками” в рахунку. РОКО опинився на другій стрічці завдяки перемозі над колективом з Тайкур. Незважаючи на результат, протистояння видалося ще цікавішим ніж у грі “Продторг” – “Обарів”. Як мінімум чотири рази ФК “Тайкури” мав відкривати рахунок у першому таймі, та ворота команди з Городка були наче зачарованими, а от РОКО свій шанс не втратив забивши свій єдиний момент у першому таймі. В другому таймі ситуація повторилася, але наприкінці гри ФК “Тайкури” таки “розпечатали” рамку з пенальті. “Гоща-Садове” мінімально здолав “Зірку”, що дозволило команді опинитися в трійці лідерів, а “Вікторія” здобула свою першу перемогу на зимніку, відігравшись на колективі з Понебеля.

Група «Б». 2 тур. 2 лютого (неділя). Результати матчів:

ФК «Рясники»  –   «Рівес» (В.Олексин)  –  1:2

“Славія” (В.Омеляна)  –  «Мрія» (Рівне)  –  3:0

“ГолДар” (Голишів)  –  “Маяк-Дядьковичі”  –  3:3

«Оріон» (Грабів)  –  ФК «Мізоч»   –  5:3

«Злагода» (М.Шпаків)  –  «Інтеркарс» (Бармаки)  –  0:2

У групі “Б” дві команди захопили лідерство у турнірній таблиці. Команда з Рясників нарешті зібралася в повному складі, та дала бій великоолексинському “Рівесу”. І хоч “Рівес” переміг, гра для них не була легкою прогулянкою – другу стрічку довелося заробити тяжкою працею на футбольному полі. Серйозну заявку на подальше лідерство у групі зробила великоомелянська “Славія”. “Червоні” здобули впевнену перемогу над “Мрією”, і після двох турів вже можна говорити про те, що скласти конкуренцію “Славії” буде дуже не просто. ФК “Мізоч” та “Мрія” розташувалися відразу за лідерами завдяки результатам минулого туру, а в поточному турі до них приєднався і “Інтеркарс”, який не залишив шансів “Злагоді”. “Маяк-Дядьковичі” вдруге не може вирвати перемогу, цього разу команда з Дядьковичів влаштувала “перестрілку” з “ГолДаром”, яка так і не виявила переможця. Дві нічиї після двох турів, це звичайно не те на що розраховував об’єднаний колектив.

Третій тур групового етапу змагань пройде 8-9 лютого.

12345
(Оцінок немає)
Loading...