9 тур

Зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу. Дев’ятий тур

Минулих вихідних команди зіграли матчі останнього, 9 туру  групового етапу зимового чемпіонату Рівненського району з футболу на призи газети “Слово і час”.

Група «А». 9 тур. 17 березня (неділя). Результати матчів: “Оріон” (Грабів)  – ФК «Понебель» –  5:1, «ГолДар» (Голишів) – Будмаркет “Маяк” (Колоденка)  –  3:1, «Інтеркарс» (Бармаки) –  РОКО (Городок) – 1:3, ХФК «Надія» (Бармаки) –  «Вікторія» (Кустин) –  1:3, “Спарта” (Колоденка) – вихідний.

Перенесений матч 8 туру. 16 березня (субота): “Спарта” (Колоденка)  –  «Інтеркарс» (Бармаки)  – 1:7.

До “Оріону” та городоцького РОКО, після зіграного останнього туру групового етапу змагань, приєдналися “Інтеркарс” та “ГолДар”, які і спробують свої сили в чвертьфіналі. Бармаківці здобули путівку ще в суботу, де перемога над аутсайдером групи перетворила гру 9 туру для них у формальність. Для голишівського колективу все було трішки складніше. Щоб обійти ФК “Понебіль” потрібно було тільки не програти коледенському “Маяку”, який в змаганнях показував не кращу свою гру. Так сталося і цього разу – Будмаркет “Маяк” не зміг стримати атакувальні пориви голишівців та зазнав ще однієї поразки. Отож, завдання втриматися на четвертій сходинці для понебільських хлопців виявилося непосильним – “Оріон” з Грабова завершив виступи в груповій стадії непереможенним, а “ГолДар” йде далі.

Становище лідерів: “Оріон” (Грабів)  – 22 очка, РОКО (Городок) – 21 очко , «Інтеркарс» (Бармаки)  – 15 очок, «ГолДар» (Голишів) – 12 очок.

Група «Б». 9 тур. 16 березня (субота). Результати матчів: “ОТГ Клевань-Оржів” –  «Гоща АТО  –  3:0 (тех.),  «Злагода» (М.Шпаків)  –  «Єдність» (Костопільський р-н)  –  2:3, «Ювентус» (Дядьковичі) –  «ЛМЗ-Квасилів»  –  1:3,  ФК «Тинне» (Вересневе)  –  “Славія” (В.Омеляна)   –  1:6, ФК «Олександрія»   – вихідний.

Без особливої інтриги проходив 9 тур групи “Б”. “ОТГ Клевань-Оржів”, «ЛМЗ-Квасилів» та великоомелянська “Славія” вже достроково оформили собі вихід, залишаючи тільки одну путівку під питанням. І це питання було тільки в тому, чи зможе колектив з Вересневого обіграти багатократного чемпіона вищої ліги району, а дядьковицький “Ювентус” – віце-чемпіона минулих років, “ЛМЗ-Квасилів”? На жаль не змогли. Великоомелянчани не залишили каменя на камені від ФК “Тинне”, а “ЛМЗ-Квасилів” впевнено довів матч до перемоги з дядьковицьким клубом. В кінцевому підсумку, такий розвиток подій дозволив “Ювентусу”  втримати четверте місце за собою та пройти в 1\4 змагань.

Становище лідерів: “ОТГ Клевань-Оржів” – 19 очок, «ЛМЗ-Квасилів» – 18 очок, “Славія” (В.Омеляна) – 18 очок, «Ювентус» (Дядьковичі) – 13 очок.

Матчі чвертьфіналу та півфіналу відбудуться 23 та 24 березня, відповідно.

Пари чвертьфіналу приведені нижче:

“Оріон” (Грабів)              –     “Ювентус” (Дядьковичі)

РОКО (Городок)             –     “Славія” (В.Омеляна)

“Інтеркарс” (Бармаки)   –      “ЛМЗ-Квасилів”

“ГолДар” (Голишів)        –    “ОТГ Клевань-Оржів”

12345
(Оцінок немає)
Loading...