55865281_2258739120835581_3438670144253984768_o

Зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу. Чверть та півфінали

На минулих вихідних  були зіграні матчі чвертьфіналу та півфіналу відкритого зимового чемпіонату Рівненського району з футболу на призи газети «Слово і час».

Чвертьфінал. 23 березня (субота). Результати матчів: “Оріон” (Грабів)  –  “Ювентус” (Дядьковичі)  – 1:2, РОКО (Городок)  –  “Славія” (В.Омеляна) – 0:0 (пп 8:7), “Інтеркарс” (Бармаки)  –  «ЛМЗ-Квасилів» – 0:1, “ГолДар” (Голишів)  –  “ОТГ Клевань-Оржів” – 1:1 (пп 4:5).

По завершенні групового етапу на вболівальників чекало найцікавіше: чвертьфінальні поєдинки на виліт між колективами що зайняли перші чотири місця у своїх групах.  Першу гру чвертьфіналу відкривали “Оріон” та “Ювентус”. І хоч більшість вважала що до півфіналу вийде саме грабівський колектив, дядьковицька команда продемонструвала характер, та в надзвичайно напруженій і видовищній грі змогла вирвати для себе путівку в півфінал. Цікаво, що це перша поразка грабівців у чемпіонаті, яка і стала для них фатальною. Клеванцям також пророкували високі шанси, і вони виправдали надії, проте, вихід в наступний раунд дався їм нелегко. Основний час не виявив сильнішого, після чого долю колективів вирішували післяматчеві пенальті, де нерви виявилися міцніші у команди з Клеваня. Ще один матч чвертьфіналу вирішувався після основного часу. Городоцький РОКО та “Славія” в нервовому поєдинку не змогли відзначитися у воротах одне одно, хоча, у великоомелянчан були нагоди та м’яч у сітку не йшов. До пробиття пенальті городоцькі хлопці підійшли більш сміливіше , що і вилилося для них в переможний результат. “ЛМЗ-Квасилів” зумів у своєму стилі, з мінімальним рахунком, залишити поза бортом команду з Бармаків. Хоча, можна сказати, що “Інтеркарс” в деяких моментах виглядав краще своїх візаві.

Півфінал. 24 березня (неділя). Результати матчів: “Ювентус” (Дядьковичі)   –  “ЛМЗ-Квасилів” – 0:1, РОКО  –  “ОТГ Клевань-Оржів” – 1:4 .

І знову квасилівська команда у своєму фірмовому стилі ,мінімально, переграє клуб суперника. Дядьковицький “Ювентус” в тяжкому матчі так і не зміг зрівняти рахунок, щоб перевести гру у післяматчеві пенальті. Другим фіналістом став “ОТГ Клевань-Оржів”. Команда “контрастів” –  яка може зіграти відмінну гру, а може виглядати невпевнено навіть з суперником класом нижче, цього разу продемонструвала свої кращі якості. Перегравши городоцький РОКО з великим рахунком клеванці роблять ще один крок до чемпіонтсва. Цікаво, що чемпіоном 2017 року була команда з Квасилива, а за рік до цього трофей завоював клеванський колектив. Так хто ж стане кращим у 2019 році?

Фінал та матч за 3 місце відбудуться у суботу, 30 березня.