Четвертий тур

Зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу. Четвертий тур

Результаты матчів групового етапу четвертого туру відкритого зимового чемпіонату Рівненського району з футболу на призи газети «Слово і час».

Група «А». 4 тур. 17 лютого (субота). Результати матчів: «ГолДар»  –  ФК «Мізоч»  –  0:3, ФК «ЛМЗ-Квасилів»  –  РОКО  –  7:2, ОТГ «Клевань-Оржів»  –  ФК «Олександрія»  –  3:1, ФК «Понебель»  –  ФК «Верхівськ»  –  3:2.

Перенесений матч 7-го туру. 18 лютого(неділя). ФК «Олександрія»  –  ФК «Верхівськ»  –  0:3 (тех).

Четвертий тур групи «А» остаточно розділив турнірну таблицю на чітких лідерів та аутсайдерів. В нижній частині таблиці відразу чотири клуби мають однакову кількість очок та мізерний шанс на вихід з групи. Не обійшлося і без несподіванок, технічну поразку було зараховано ФК «Олександрія», клуб не з’явився на перенесений матч сьомого туру проти ФК «Верхівськ». Цікавим видався матч команд  ФК «ЛМЗ-Квасилів» та РОКО, в якому розгромну перемогу здобули футболісти з Квасилова, підтверджуючи статус фаворита змагань.

Становище лідерів: ОТГ « Клевань-Оржів» – 13 очок (5 ігор), ФК «Мізоч» – 10 очок (4 гри), ФК «ЛМЗ-Квасилів» – 9 очок (4 гри).

Група «Б». 4 тур. 18 лютого (неділя). Результати матчів: Будмаркет «Маяк»  –  «Єдність»  –  3:1, ФК «Любомирка»  –  ФК «Новожуків»  –  1:1, «Сокіл»  –  «Злагода»  –  4:2, «Вікторія»  –  «Олімпік»  –  2:0.

Перенесений матч 7-го туру. 17 лютого(субота). ФК «Новожуків»  –  «Олімпік»  –  1:1.

Коли в групі «А» інтрига згасає, то в групі «Б» вся боротьба тільки попереду. «Сокіл» здобув свою першу перемогу на турнірі, перегравши футболістів з Малого Шпакова та піднявся з останнього місця на сьому сходинку, а «Вікторія» змусила капітулювати «Олімпік»,  посівши четверте місце в турнірній таблиці. Лідер групи, Будмаркет «Маяк», в напруженому матчі здолав свого найближчого переслідувача, «Єдність» , забронювавши за собою перше місце в групі з солідним відривом. Бойовою нічиєю завершилася гра ФК «Любомирка» та ФК «Новожуків», як і в перенесеному матчі сьомого туру ФК «Новожуків» і «Олімпік», давши змогу всім командам боротися за вихід з групи.

Становище лідерів: Будмаркет «Маяк» – 15 очок (5 ігор), «Єдність» – 9 очок (4 гри), «Олімпік» – 7 очок (4 гри).

П’ятий тур змагань відбудеться  25(група «А») та 24(група «Б») лютого.

 

 

Голова РРФФ                                                                                                                 Я.Коломис

12345
(Оцінок немає)
Loading...