Півфінал

За крок до фіналу

Завершилися матчі чвертьфіналу та півфіналу відкритого зимового чемпіонату Рівненського району з футболу на призи газети «Слово і час».

Чвертьфінал. 10 березня (субота). Результати матчів: ФК «Мізоч»  –  «Олімпік» – 7:1, ОТГ «Клевань-Оржів»  –  «Вікторія» – 0:1, РОКО  –  «Єдність» – 3:3 (пп4:3), ФК «ЛМЗ-Квасилів»  –  Будмаркет «Маяк» – 0:1.

Центральним матчем чвертьфіналу видалася гра ФК «ЛМЗ-Квасилів»  та  Будмаркет «Маяк». Обом командам пророкували фінал, і хоча квасилівчани були минулорічним переможцем цих змагань  їхня гра на етапі груп була досить двоякою, команда не завжди виглядала впевнено, чого не можна сказати про клуб з Колоденки. Долю матчу вирішив один гол в ворота ФК «ЛМЗ-Квасилів» який вони так і не змогли відіграти. Розгромом закінчився поєдинок між ФК «Мізоч» та «Олімпіком», очікувано «Мізоч» проходить далі. Надзвичайно видовищним та багатим на голи став матч РОКО  –  «Єдність», де в підсумку основний час не виявив переможця, по результатам післяматчевих пенальті вдача була на стороні РОКО. Ще один з фаворитів змагань спіткнувся на стадії 1/4 фіналу – ОТГ «Клевань-Оржів» був обіграний з мінімальним рахунком кустинською «Вікторією».

Півфінал. 11 березня (неділя). Результати матчів: ФК «Мізоч»  –  «Вікторія» – 2:1, РОКО  –  Будмаркет «Маяк» – 3:0.

Сенсацією завершилася гра між командами РОКО та Будмаркет «Маяк». Колоденський клуб за час турніру не програв жодного матчу та був одним з головних претендентів на фінал, РОКО ж «зірок з неба не хапав» але видав просто приголомшливу гру, забивши рівно стільки – скільки Будмаркет «Маяк» пропустив за увесь час зимніх змагань! Отже, 3:0 і РОКО у фіналі. Другим фіналістом став ФК «Мізоч», перегравши непоступливу кустинську «Вікторію».

Фінал та матч за 3 місце відбудуться у суботу, 17 березня.

Голова РРФФ                                                                                                                 Я.Коломис