5 тур

Великоомелянчани йдуть у відрив

Тривають чемпіонат та першості Рівненського району з футболу, 10 червня були зіграні ігри 5 туру.

«Славія» повільно але впевнено збільшує відрив від конкурентів по чемпіонату, на цей раз з великим рахунком обігравши «Продторгобладнання», цьому посприяв і найближчий переслідувач великоомелянчан, дядьковицький «Сатурн», на виїзді поступившись ФК «Обарів». Колоденський Будмаркет «Маяк» та «Альянс» здобувають чергові нічиї у матчах з «Інтеркарсом» та «Горинью» відповідно, що дозволяє їм триматися в середині турнірної таблиці.

Вища ліга. Результати матчів: «Будмаркет «Маяк»(Колоденка)  –  «Інтеркарс»(Бармаки)   –  0:0, «Славія»(В.Омеляна)    –  «Продторгобладнання»(Забороль)  –  4:1, ФК «Обарів»   –  «Сатурн»(Дядьковичі)  –  2:0, «Альянс»(Б.Криниця)     –  «Горинь»(Кустин)  –  2:2, РОКО(Городок) – ФК «ЛМЗ-Квасилів» –  0:3.
Перенесений матч 2 туру: «Продторгобладнання»(Забороль)  –  «Інтеркарс»(Бармаки) – 1:0.

В центральному матчі туру «Оріон» – ХФК «Надія» долю поєдинку, та першого місця турнірки, вирішив один м’яч у ворота команди з Бармаків, отож, перемога за грабівчанами. Ще один претендент на перше місце втратив очки – «Стандарт» зіграв унічию з «Рівесом». Не залишився без очок  шубківський «Зеніт»,  який здобув свою першу перемогу.

Перша ліга. Результати матчів: ФК «Тинне»(Вересневе)  –  «Фаворит»(Колоденка)  –  4:1, «Зеніт»(Шубків) – «Злагода»(М.Шпаків)  –  3:1, «ДіАна»(Зоря)  –  «ГолДар»(Голишів)  –  1:0, «Олімпік»(Олександрія)  –  «Вікторія»(Кустин) –  6:3,  «Оріон»(Грабів)  –  ХФК «Надія»(Бармаки)  –  1:0, «Стандарт»(Тайкури)  –  «Рівес»(В.Олексин)   –  2:2.

Оговтавшись від поразки в минулому турі  ФК «Дядьковичі здобувають вольову перемогу, утримуючи першу сходинку турнірної таблиці за собою. ФК «Понебель» також перемагає відстаючи від лідера на 2 очки.

Друга ліга. Результати матчів: ФК «Понебель»  –  ФК «Новожуків» –  2:1, ФК «Любомирка»  –  ФК «Шпанів»    –  1:1,  «Переможець»(Грушвиця)  –  «Спарта»(Колоденка)  –  1:2, «Сокіл»(Карпилівка) – ФК «Дядьковичі»  – 3:4.

На переше місце юнацької ліги вийшли хлопчаки із «Вереса», але команда з Білої Криниці зіграла на 1 гру більше, здобувши перемогу в перенесеному матчі  7 туру.

Юнацька ліга. Результати матчів: ФК «Обарів-юніор» –  «Сатурн-2»(Дядьковичі)  –  8:0, «Славія-2»(В.Омеляна)    –  ФК «Забороль-юніор»  –  6:1, «Верес» (Б. Криниця)  –  «Горинь-2»(Кустин)  –  5:0, ФК «Городок-юніор» –  ФК «ЛМЗ-юніор»(Квасилів)  –  2:0, БМ «Маяк-юніор»(Колоденка)   –  «Комета»(В.Житин)  –  1:0.
Перенесений матч 7 туру: «Верес» (Б. Криниця)  –  «Сатурн-2»(Дядьковичі) –  6:1.

Чемпіонат та першість Рівненської області.

Паралельно пройшли ігри  7 туру чемпіонату та першості Рівненської області з футболу. Зігравши унічию із «Ізотопом-РАЕС»  оржевський «ОДЕК» займає п’яту сходинку турнірної таблиці, маючи ще три гри у запасі. В групі «А», II ліги, “ОТГ “Клевань-Оржів” поступився “Свиспану” (Костопіль) та займає третє місце турнірки.

I ліга “ОДЕК” (Оржів) – “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – 0:0 (юнаки 0:0)

II ліга “Свиспан” (Костопіль) – “ОТГ Клевань-Оржів” – 1:0

12345
(Оцінок немає)
Loading...