u-vyshhij-lizi-vyznacheni-krashhi-gravtsi

У вищій лізі визначені кращі гравці сезону 2016 року

Кращих футболістів Рівненського району сезону 2016 року за амплуа назвали представники команд вищої ліги.

Впродовж листопада-грудня Рівненська районна федерація футболу проводила опитування серед представників команд, з метою визначити кращих футболістів. Представник кожної команди називав трійки найкращих, на його погляд, гравців за амплуа, розставляючи їх по місцях. При цьому, за футболістів своєї команди голосувати було заборонено.

За кожне перше місце гравець отримував по 3 очки у залік, за друге – 2, за третє – одне.

В результаті, кращим воротарем сезону 2016 року став Микола Кондрашин («Продторгобладнання»), захисником – Євген Скляр («Славія»), півзахисником – Роман Горецький («Продторгобладнання») і кращим нападником – Ілля Білецький («Сатурн»).

Рівненська районна федерація футболу вітає переможців і пропонує ознайомитися, як голосували представники команд.

Кращий воротар

kondrashyn

Микола Кондрашин («Продторобладнання»)

Хто як голосував

Клуб, представник 1 місце 2 місце 3 місце
1. «Славія», Байрашевський Роман
2. «Сатурн», Мосійчук Микола Кондрашин В.Горецький Матвійчук
3. «Горинь», Форманюк Андрій Случак Ляшук Колодяжний
4. ФК «ЛМЗ-Квасилів», Болотнюк Олександр Шамич Зайчук Случак
5. «Продторгобладнання», Купець Сергій Случак Кондрашин Соботюк
6. «Калина», Веренюк Ігор Кондрашин Шамич Зайчук
7. «Арсенал-Факел», Чоланюк Сергій Шамич А.Кухарчук Кондрашин
8. ФК «Городище», Павлюк Петро Кондрашин В.Горецький Тимощук
9. «Рівес», Гищук Ігор В.Горецький Случак Тимощук
10. «Зеніт», Окорський Анатолій Кондрашин Шамич В.Горецький

 

Підсумки голосування

Гравець, клуб 1 місце 2 місце 3 місце Очки
1. Кондрашин Микола («Продторгобладнання») 4 1 1 15
2. Шамич Юрій («Славія») 2 2 10
3. Случак Віталій («Сатурн») 2 1 1 9
4. Горецький Віктор («Горинь») 1 2 1 8
5. Зайчук Андрій («Арсенал-Факел») 1 1 3
6-8. Ляшук Олександр (ФК «Городище») 1 2
6-8. Кухачук Артем («Калина») 1 2
6-8. Тимощук Володимир (ФК «ЛМЗ-Квасилів») 2 2
9-11. Колодяжний Дмитро (ФК «Верхівськ») 1 1
9-11. Соботюк Руслан («Зеніт») 1 1
9-11. Матвійчук Віталій («Славія») 1 1

 

Кращий захисник

yevgen-sklyar

Євген Скляр («Славія»)

Хто як голосував

Клуб, представник 1 місце 2 місце 3 місце
1. «Славія», Байрашевський Роман
2. «Сатурн», Мосійчук Микола Ярощук Момоток Поліщук
3. «Горинь», Форманюк Андрій А.Абрамович Момоток Кучер
4. ФК «ЛМЗ-Квасилів», Болотнюк Олександр Кухарчук Козачок Скляр
5. «Продторгобладнання», Купець Сергій Голяка Гордіюк Кухарчук
6. «Калина», Веренюк Ігор Скляр Стрілець Голяка
7. «Арсенал-Факел», Чоланюк Сергій Скляр Шевчук Дрикін
8. ФК «Городище», Павлюк Петро Ярощук Заморока Кучер
9. «Рівес», Гищук Ігор Конончук А.Абрамович Козачок
10. «Зеніт», Окорський Анатолій В.Мельниченко Козачок А.Абрамович

 

Підсумки голосування

Гравець, клуб 1 місце 2 місце 3 місце Очки
1. Скляр Євген («Славія») 2 1 7
2-3. Ярощук Віталій («Продторгобладнання) 2 6
2-3. Абрамович Андрій («Сатурн») 1 1 1 6
4-6. Голяка Андрій («Сатурн») 1 1 4
4-6. Кухарчук Павло («Горинь») 1 1 4
4-6. Момоток Володимир («Славія») 2 4
7-9. Мельниченко Володимир (ФК «ЛМЗ-Квасилів») 1 3
7-9. Конончук Максим («Славіія») 1 3
7-9. Козачок Володимир («Горинь») 1 1 3
9-15. Шевчук Роман («Горинь») 1 2
9-15. Козачок Олександр («Славія») 1 2
9-15. Гордіюк Павло (ФК «ЛМЗ-Квасилів») 1 2
9-15. Стрілець Олександр («Арсенал-Факел») 1 2
9-15. Заморока Вадим («Калина») 1 2
9-15. Кучер Олег («Славія») 2 2
16-17. Поліщук Олександр («Калина») 1 1
16-17. Дрикін Владислав («Рівес») 1 1

 

Кращий півзахисник

roman-goretskyj

Роман Горецький («Продторгобладнання»)

Хто як голосував

Клуб, представник 1 місце 2 місце 3 місце
1. «Славія», Байрашевський Роман
2. «Сатурн», Мосійчук Микола Р.Горецький П.Кухарчук Стрілець
3. «Горинь», Форманюк Андрій А.Абрамович Грицак Шахрайчук
4. ФК «ЛМЗ-Квасилів», Болотнюк Олександр Р.Горецький Бречко О.Онищук
5. «Продторгобладнання», Купець Сергій Шевчук Ошманін Шахрайчук
6. «Калина», Веренюк Ігор Віктор Пуц Р.Горецький Ошманін
7. «Арсенал-Факел», Чоланюк Сергій Кулініч Р.Горецький Довгий
8. ФК «Городище», Павлюк Петро Бречко Симончук Р.Горецький
9. «Рівес», Гищук Ігор П.Кухарчук Бречко Гордійчук
10. «Зеніт», Окорський Анатолій Бондар Віктор Пуц Климишин

 

Підсумки голосування

Гравець, клуб 1 місце 2 місце 3 місце Очки
1. Горецький Роман («Продторгобладнання») 2 2 1 11
2. Бречко Олександр («Славія») 1 2 7
3-4. Кухарчук Павло («Горинь») 1 1 5
3-4. Пуц Віктор («Славія») 1 1 5
5-9. Шевчук Роман («Горинь») 1 3
5-9. Кулініч Сергій («Рівес») 1 3
5-9. Бондар Олександр (ФК «Городище») 1 3
5-9. Абрамович Андрій («Продторгобладнання») 1 3
5-9. Ошманін Ігор (ФК «ЛМЗ-Квасилів») 1 1 3
10-12. Симончук Дмитро («Славія») 1 2
10-12. Грицак Олексій («Славія») 1 2
10-12. Шахрайчук Сергій (ФК «Городище») 2 2
13-17. Онищук Олег («Калина») 1 1
13-17. Гордійчук Юрій («Славія») 1 1
13-17. Стрілець Олександр («Арсенал-Факел») 1 1
13-17. Климишин Роман («Сатурн») 1 1
13-17. Довгий Дмитро (ФК «Городище») 1 1

 

Кращий нападник

biletskyj

Ілля Білецький («Сатурн»)

Хто як голосував

Клуб, представник 1 місце 2 місце 3 місце
1. «Славія», Байрашевський Роман
2. «Сатурн», Мосійчук Микола Владислав Пуц Вакулін Симончук
3. «Горинь», Форманюк Андрій Білецький Гуменюк Худоба
4. ФК «ЛМЗ-Квасилів», Болотнюк Олександр Гуменюк Малиш Форманюк
5. «Продторгобладнання», Купець Сергій Білецький Болотнюк Форманюк
6. «Калина», Веренюк Ігор Білецький Ткачук Форманюк
7. «Арсенал-Факел», Чоланюк Сергій Грицак Білецький Малиш
8. ФК «Городище», Павлюк Петро Ткачук Давидюк Ошманін
9. «Рівес», Гищук Ігор Грицак Гуменюк Форманюк
10. «Зеніт», Окорський Анатолій Форманюк Боровець Семенчук

 

Підсумки голосування

Гравець, клуб 1 місце 2 місце 3 місце Очки
1. Білецький Ілля («Сатурн») 3 1 11
2-3. Гуменюк Юрій («Славія») 1 2 7
2-3. Форманюк Андрій («Горинь») 1 4 7
4. Грицак Олексій («Славія») 2 6
5. Ткачук Валерій («Продторгобладнання») 1 1 5
6-7. Пуц Владислав («Арсенал-Факел») 1 3
6-7. Малиш Андрій («Калина») 1 1 3
8-11. Вакулін Андрій («Горинь») 1 2
8-11. Боровець Роман («Сатурн») 1 2
8-11. Болотнюк Олександр (ФК «ЛМЗ-Квасилів») 1 2
8-11. Давидюк Андрій («Славія») 1 2
12-15. Худоба Василь («Продторгобладнання») 1 1
12-15. Симончук Дмитро («Славія») 1 1
12-15. Семенчук Едуард («Славія») 1 1
12-15. Ошманін Ігор (ФК «ЛМЗ-Квасилів») 1 1

 

 

12345
(2 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...