У Квасилові змагалися дитячі футбольні команди

У Квасилові відбувся дитячий турнір з міні-футболу

Вперше за кілька десятків року відновлений спортивний майданчик «Піщанка», що у Квасилові, приймав дитячі змагання з міні-футболу високого рівня. Минулої суботи, 28 квітня, тут відбувався турнір «Квасилівська весна», участь в якому взяли чотири команди Рівненського району, сформовані з дітей 2004 року народження і молодших.

Турнір видався цікавим та безкомпромісним, а рівень юних футболістів – досить пристойним. Як наслідок, переможець «Квасилівської весни» визначився лише в останній грі. Найсильнішою стала команда з села Дуби Шубківської сільської ради, яка стала єдиною, що не програла жодного матчу. Друге місце – у кустинської «Горині-2». Господарі змагань квасилівчани лідирували аж до останнього туру, але у вирішальний момент поступилися кустинцям і, у підсумку, фінішували третіми. Останнє – четверте – місце посіли діти, що захищають кольори шубківського «Зеніту».

Щоправда, без почесних призів не лишилася жодна з команд. Їх під час церемонії нагородження учасникам вручили заступник голови Рівненської районної федерації футболу Павло Дутко, член виконкому цієї ж організації Віталій Прокопчук та керівник партнерського представництва ТОВ «Нова пошта» Дмитро Барановський.

Під час вітального слова, головний організатор «Квасилівської весни» Павло Дутко висловив сподівання, що в майбутньому турнір стане традиційним:

– Кілька останніх років я докладав усіх зусиль, щоб відремонтувати футбольне поле спортивного майданчика «Піщанка» у Квасилові, аби тут знову змагалися кращі дитячі футбольні команди, так, як це було в моєму дитинстві. І от, нарешті, тут вдалося започаткувати і провести турнір районного рівня. Приємно, що усі команди були практично рівними за класом і напружена боротьба тривала в кожному матчі. Розвиток дитячого футболу завжди був і залишатиметься одним з головних пріоритетів Рівненської районної федерації футболу. Тож сподіваюся, що турнір «Квасилівська весна» відтепер проходитиме в нашому селищі щороку. Крім того, плануємо проводити подібні змагання і в інших населених пунктах району. Наостанок дякую нашим спонсорам: ТОВ «Папірінвест» та «Новій пошті», які вклали свою кошти в дитячий футбол і придбали призи учасникам.

12345
(3 голосів, середній: 4.67 з 5)
Loading...