кубок 1/8

У кубку домінує “вишка”

Минулої неділі, 21 квітня,  команди зіграли матчі 1/8 фіналу Кубка Рівненського району з футболу  та перенесену гру стадії 1/16.

В наступний раунд кубка району вийшли тільки найсильніші колективи, які представляють вищу лігу, окрім, хіба що кустинської «Вікторії», вона є єдиною командою першої ліги. Кустинці зустрічалися із ще одним представником першої ліги – голишівським «ГолДаром». Принциповий поєдинок завершився нулювою нічиєю, і тільки в додатковому таймі «Вікторії» вдалося забити переможний гол та вийти вперед. Антиподом матчу «Вікторія» – «ГолДар» стало протистояння «Надії» та великоолексенського «Рівеса». В цьому матчі відбувся калейдоскоп голів, забиті та нереалізовані пенальті і в довершення автогол – справжнє свято для вболівальників. Цікавою грою обіцяв стати матч між «Альянсом» та «Оріоном», та два швидкі м’ячі грабівської команди психологічно вплинули на гру «Альянсу», поховавши інтригу в початку протистояння. Решта матчів 1/8 фіналу кубка завершились значною перевагою команд-переможниць: «Продторг» переграв команду другої ліги, ФК «Понебель»; обарівський клуб був розгромлений колоденським «Маяком»; «Інтеркарс» не встояв в домашній грі з великоомелянською «Славією», а «Зірка» повівши у рахунку, згодом пропустила шість м’ячів від віце-чемпіона вищої ліги, «ЛМЗ-Квасилів».
В перенесеному матчі 1/16 кустинська «Горинь» переграла новостворену команду другої ліги ФК «Корнин», кустинців в свою чергу прийме на своєму полі городоцький РОКО в рамках перенесеного матчу 1/8 фіналу кубка району.

Результати матчів 1/8 фіналу:

«Альянс» (Б.Криниця)  – «Оріон (Грабів)  – 0:2
«Продторгобладнання» (Забороль) – ФК «Понебелель» – 5:0
«Інтеркарс» (Бармки) – «Славія» (В.Омеляна) – 1:4
ФК «Обарів» –Будмаркет  «Маяк» (Колоденка) – 0:4
«Вікторія» (Кустин) – «ГолДар» (Голишів) – 0:0(дч 1:0)
ХФК «Надія» (Бармаки) – «Рівес» (В.Олексин) – 4:3
«Зірка» – «ЛМЗ-Квасилів» – 1:6

Результати перенсеного матчу 1/16 фіналу:

ФК «Корнин» – «Горинь» (Кустин) – 1:3

Жеребкування перших матчів 1/4 фіналу кубка Рівненського району відбудеться у четверг, 25 квітня об 16:00 в приміщенні РРФФ.

12345
(Оцінок немає)
Loading...