кубок

У фіналі зустрінуться “Славія” та “ЛМЗ-Квасилів”

У середу пари півфіналістів зіграли матчі-відповіді 1/2 кубка Рівненського району, де і визначилися безпосередні учасники фіналу кубка.

Для команд першої пари –  “Славія” – “Продторгобладнання”, поєдинок носив майже формальний характер. Дуже складно було відіграти аж три м’ячі, тим паче у досвідченого великомелянського клубу. І, хоча, заборольські футболісти намагалися дати бій на домашньому полі, та гра закінчилися із таким самим рахунком як і в першому поєдинку – 1:4, на користь “Славії”.

Другий матч, між “ЛМЗ-Квасилів” та городоцьким РОКО являв собою антипод першої пари піфіналістів. Квасилівчани переграли городоцьких футболістів у першій грі із різницею в один м’яч, тому поїздка до Квасилова залишала непогані шанси для колективу із Городка. І таки “червоно-білі” не підкачали, влаштуваши яскраву, а насамперед “валідольну” битву для обох сторін. У “городка” була можливість закінчити протистояння на свою користь, та в самому кінці другого тайму Андрій Полевік не реалізував пенальті. Отож, 1:2 на користь гостей…але за підсумками обох зустрічей далі проходять господарі. Цікаво, що це буде перший фінал для квасилівчан у кубку Рівненського району, до цього команда ні разу не була фіналістом турніру.

Півфінал кубка Рівненського району. Результати матчів:

«ЛМЗ-Квасилів»  –  РОКО (Городок) – 1:2 (перший матч – 3:4)
“Продторгобладнання” (Забороль)  –  “Славія” (В.Омеляна) –  1:4 (перший матч – 4:1)

Про остаточну дату, час та місце проведення фіналу кубка району буде відомо пізніше.

12345
(Оцінок немає)
Loading...