10 тур

У другій лізі “заправляє” інтрига

10 тур вищої, першої, та юнацької ліг  та 11 тур другої ліги ознаменували собою закінчення першого кола змагань Рівненського району з футболу. Вчора, 21 липня, команди зіграли останні матчі перед заслуженим відпочинком.

Достойним завершенням першого кола вищої ліги стала, безсумнівно, дуель колоденського «Маяка» та великоомелянської «Славії». Великоомелянчанам конче потрібно було перемагати щоб не відпустити від себе далеко колод енців. Та не все вдавалося на полі футболістам «СлавіЇ», а  «Маяк» в свою чергу виглядав свіжішим і організованішим. І якщо перший тайм команди грали рівно, демонструючи вболівальникам «гойдалки», то другий був за під диктовки Будмаркет «Маяка». Осічкою «Славії» у повній мірі скористалися футболісти «ЛМЗ-Квасилів». Розгромивши ФК «Обарів», команда пішла на відпочинок на другому місці, ну а великоомелянчани вдовільнилися поки що третьою позицією. У середині таблиці закріпилися  «Інтеркарс», «Оріон» та городоцький РОКО, за ними кустинська «Горинь» та несподівано, ХФК «Надія», яка вирвала три очка у матчі з городоцькими футболістами. Замикають турнірку ФК «Обарів» та заборольський «Продторгобладнання».

Вища ліга. Результати матчів:

ХФК «Надія»  –  РОКО   –  6:4
«Продторгобладнання»  –  «Оріон»   –  2:4
Будмаркет «Маяк»  –  «Славія»  –  4:2
ФК «Обарів»   –  «ЛМЗ-Квасилів»  –  2:7
«Горинь»  –  «Інтеркарс»  –  0:4

Помінялися місцями «Вікторія» та білокриницький «Альянс». Все таки кустинська команда закінчила першу половину змагань на першому місці, не залишивши каменя на камені від колоденського «Фавориту». Третій – голишівський «ГолДар», котрий впевнено та стабільно рухається вперед. Середняками першої ліги вже точно можна назвати «Олімпік», ФК «Шпанів», ФК «Тинне» та ФК «Дядьковичі», котрі, в тому чи іншому відрізку турнірного шляху здобували для своїх команд такі важливі очки. Аутсайдерами другої ліги так і залишилися «Злагода», «Рівес» та «Фаворит». Хоча великоолексинці у останніх  турах демонструють хорошу гру, відібравши очки спочатку у «Вікторії», а цього разу і у олександрійського «Олімпіка».

Перша ліга. Результати матчів:

ФК «Тинне»  –  «ГолДар»  –  0:3
ФК «Дядьковичі»   –  «Злагода»  –  2:5
«Рівес»  –  «Олімпік»  –  2:1
«Фаворит»  –  «Вікторія»  –  1:12

Не на жарт розігралися пристрасті під кінець першого кола у другій лізі. Серед команд нижчого дивізіону «заправляє» інтрига. Другу гру поспіль грушвицький «Переможець» втрачає очки, а конкуренти підбираються все ближче. Надзвичайно тісно розташувалися команди, і хоч перше місце все ще за грушвицьким колективом, відразу чотири команди представляють загрозу, і безперечно плани на лідерство у другому колі. Аутсайдери без змін – шубківський «Зеніт» та ФК «Ясининичі» здобули тільки по одному очку в поточному чемпіонаті.

Друга ліга. Результати матчів:

«Зірка»  –  «Зеніт»  –  4:0
«Сокіл»   –  ФК «Ясининичі» –  4:2
«Переможець» –  ФК «Новожуків»  –  2:3
ФК «Корнин»  –  ФК «Понебель»  –  2:0

У  чемпіонаті серед дитячих колективів району відбулася зміна лідера. Ним стала бармаківська ХФК «Надія-2», яка розділила перше місце із квасилівськими хлопчаками. Третіми у підсумку стали гравці великоомелянської «Славії-2».

Юнацька ліга. Результати матчів:

БМ «Маяк-юніор»  –  «Славія-2» –  5:1
«Забороль-юніор»  –  «Оріон-2» –  4:0
ФК «Обарів-юніор»  –  «ЛМЗ-юніор»  –  0:3
«Горинь-2»  –   «Комета»  –  0:10
ХФК «Надія-2»  –  ФК «Городок-юніор»  –  1:0

Перенесений  матч  2 туру:

БМ «Маяк-юніор»  –  ФК «Городок-юніор»  –  1:0

12345
(Оцінок немає)
Loading...