тех дані

Технічні дані матчів 12 туру чемпіонатів (вища, перша, юнацька ліги) та матчів 14 туру другої ліги Рівненського району + матчів-відповідей півфіналу кубка

Пропонуємо вам ознайомитися з даними протоколів матчів 12 туру чемпіонатів (вища, перша, юнацька ліги) та матчів 14 туру другої ліги Рівненського району + матчів-відповідей півфіналу кубка + матчів стадії 1/2 кубка серед юнаків.

ВИЩА ЛІГА

«Горинь» (Кустин) – «Оріон» (Грабів) – 2:4

РОКО (Городок) – «Інтеркарс» (Бармаки) – 3:4

ФК «Обарів» (Обарів) – «Славія» (В.Омеляна) –  0:7

ХФК «Надія» (Бармаки – «ЛМЗ-Квасилів» (Квасилів) – 2:2

ПЕРША ЛІГА

ФК «Дядьковичі» (Дядьковичі) – «Рівес» (В.Олексин) – 1:2

«Альянс» (Б.Криниця) – «ГолДар» (Голишів) – 3:0

«Фаворит» (Колоденка) – «Злагода» (М.Шпаків) – 5:2

ФК «Тинне» (Вересневе) – «Олімпік» (Олександрія) –  3:1

«Вікторія» (Кустин) – ФК «Шпанів» (Шпанів) – 2:1

ДРУГА ЛІГА

ФК «Новожуків» (Новожуків) – ФК «Понебель» (Понебель) –  0:1

«Переможець» (Грушвиця)  – «Сокіл» (Карпилівка) – 8:1

«Зеніт» (Шубків) – ФК «Ясининичі» (Ясининичі) – 1:2

ФК «Корнин» (Корнин) – «Зірка» (В.Житин) – 1:1

ЮНАЦЬКА ЛІГА

ФК «Обарів-юніор» (Обарів) – «Славія-2» (В.Омеляна) – 2:4

«Горинь-2» (Кустин) – «Оріон-2» (Грабів) –  0:6

ФК «Городок-юніор» (Городок) – «Комета» (В.Житин) –  2:1

БМ «Маяк-юніор» (Колоденка) – ФК «Забороль-юніор» (Забороль) –  1:1

ПЕРЕНЕСЕНІ МАТЧІ 11 ТУРУ

«Комета» (В.Житин) – ХФК «Надія-2» (Бармаки) –  ( +:- )

ФК «Городок-юніор» (Городок) – БМ «Маяк-юніор» (Колоденка) –  2:1

матчі-відповіді 1/2 ФІНАЛУ КУБКА

«ЛМЗ-Квасилів» – РОКО – 1:2 (0:2).

28 серпня. 18.00. Городок. Сільський стадіон. 120 глядачів. Оцінка поля – 3.

Арбітри: А. Менько(Б.Криниця), Ю.Кукса(Рівне), І. Зайчук(Рівне).

Квасилів: Тимощук, Гаврилюк(Приступа,55), Дем’янчук(Бидисюк,44), Ковальчук, Котович, Мартинюк, Назарук, Попрожук, Топоровський(Галушко,90+4), Усік, Цілюков(Ошманін,85).

Городок: Стасюк, Бережняк, Вольвін(В.Заморока,85), Захаров(Рибак,81), Кобрин, Оніщук(Пташковський,71), Переходько(Маринич,46), Пешко, Полевік, Прищепа, Столярчук.

Голи: Топоровський(53, з пенальті) – Кобрин(37), Переходько(45).
Полевік (РОКО) на 77 хв. не реалізував пенальті.

Попередження: Назарук(20), Дем’янчук(42), Попрожук(66), Приступа(76) – Полевік(18), Прищепа(36), Стасюк(52), Пешко(67), В.Заморока(90+1), Пташковський(90+1).

 

«Продторгобладнання» – «Славія» – 1:4 (1:1).

28 серпня. 18.00. Забороль. Сільський стадіон. 100 глядачів. Оцінка поля – 3.

Арбітри: В. Левчик, І. Серветник, М. Таргонський (усі Рівне).

Забороль:  Гіленко, Білецький, Бондаренко, Грипич, Крейч(Віт.Шевчук,46), Нарольський, В.Ткачук, Р.Ткачук, Вас.Шевчук, Шпота, Фінчук.

В.Омеляна:  Матвійчук, Білий, Грицак, Гриценко, Д.Давидюк(Гуменюк,33), Каращенко(Ревуцький,67), Кучер, Момоток, Паршиков(Лушпанов,65), Скляр, Шипуков(Гордійчук,76).

Голи: Нарольський(38) – Каращенко(41,48, з пенальті), Гриценко(88,89).

Попередження: Білецький(14), Шпота(85) – Д.Давидюк(28), Каращенко(55), Скляр(63), Гуменюк(78).

Вилучення: Білецький(74, друга жовта).

КУБОК СЕРЕД ЮНАКІВ
півфінал

ХФК “Надія-2” (Бармаки) –  ФК “Забороль-юніор” 3:2 (перший матч 4:1)

Голи: Гордєєв(26), Оденчук(46), Рачук(69) – Воляник(60), Гончаров(62).

Попередження: Гордєєв(19) – Січкар(40).

 

ФК “Корнин-юніор” –  ОДЕКрайДЮСШ “Зоря” 0:7

Голи: Судак(13,39), Мазурець(28,43), Шкіндер(32), Довжаниця(41), Пастушок(69).

Попередження: Марчук(3) – Мазурець(70+1).

Вилучення: Марчук(70+1, друга жовта).

12345
(1 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...