17 тур

Технічні дані фіналу кубка Рівненського району серед юнаків + матчів 17 туру чемпіонатів (вища, перша, юнацька ліги) та матчів 20 туру другої ліги Рівненського району

УВАГА!!! У зв’язку з технічними проблемами всеукраїнської бази даних( на сайті УАФ – footpass ), тех. дані з’являться відразу, як тільки їх сервери знову запустять.

Пропонуємо вам ознайомитися з даними протоколу фіналу кубка Рівненського району серед юнаків + матчів 17 туру чемпіонатів (вища, перша, юнацька ліги) та матчів 20 туру другої ліги Рівненського району.

ФІНАЛ КУБКА серед юнаків

ОДЕКрайДЮСШ “Зоря” – ФК “Забороль-юніор” – 2:0 (1:0).

15 жовтня. 16.00. В. Омеляна. Сільський стадіон. 50 глядачів. Оцінка поля – 5.

Арбітри: І. Зайчук (Луцьк), В. Марчук (Рівне), Ю. Остаповець (Рівне).

Зоря: Стасюк, Бокій, Гвоздь, Довжаниця, Мазурець, Овдійчук, Пастушок, Судак, Шкіндер, Якименко, Ярмолюк.

Забороль: Нікітський, Гончаров (Панкратій,46), Дяченко, Зубченко, Крук, Левицький, Рибіцький (Воляник,46), Січкар, Тіцький, Тютюрай, А. Фінчук.

Голи: Судак(5), Мазурець(69).

Попередження: Мазурець(56).

ВИЩА ЛІГА

«Славія» (В.Омеляна) – ФК «ЛМЗ-Квасилів» (Квасилів) – 7:3

«Оріон» (Грабів) – Будмаркет «Маяк» (Колоденка) – 3:5

ФК «Обарів» (Обарів) – РОКО (Городок) –  0:1

«Продторгобладнання» (Забороль) – «Інтеркарс» (Бармаки) – 2:6

«Горинь» (Кустин) – ХФК «Надія» (Бармаки) – 2:2

ПЕРША ЛІГА

ФК «Тинне» (Вересневе) – «Альянс» (Б.Криниця) – 3:2

«Рівес» (В.Олексин) – «ГолДар» (Голишів) – 3:1

ФК «Дядьковичі» (Дядьковичі) – «Вікторія» (Кустин) – 5:1

ФК «Шпанів» (Шпанів) – «Фаворит» (Колоденка) –  1:0

«Олімпік» (Олександрія) – «Злагода» (М.Шпаків) – +:-

ДРУГА ЛІГА

ФК «Понебель» (Понебель) – «Сокіл» (Карпилівка) – 2:0

ФК «Новожуків» (Новожуків) – ФК «Ясининичі» (Ясининичі) – 1:0

«Зірка» (В.Житин) – «Переможець» (Грушвиця)  –  6:1

ЮНАЦЬКА ЛІГА

«Славія-2» (В.Омеляна) – «ЛМЗ-юніор» (Квасилів) – 1:1

ФК «Обарів-юніор» (Обарів) – ФК «Городок-юніор» (Городок) –  1:4

ФК «Забороль-юніор» (Забороль) – «Комета» (В.Житин) –  1:1

КЗ «Центр спорту» (Грабів) – БМ «Маяк-юніор» (Колоденка) –  3:1

ПЕРЕНЕСЕНА ГРА 15 ТУРУ

ФК «Забороль-юніор» (Забороль) – ХФК «Надія-2» (Бармаки) – 3:1

12345
(3 голосів, середній: 3.67 з 5)
Loading...