2222

«Сатурн» добивається свого

Вчора, 15 липня, завершилися матчі 10  туру чемпіонату та першості Рівненського району з футболу.

У центральному матчі туру дядьковицький «Сатурн» забезпечив собі друге місце в турнірці, обігравши свого принципового суперника – «Продторгобладнання» з Забороля, гра видалася нервовою та тяжкою для обох команд, та зрештою «Сатурн» втримав переможний для себе результат незважаючи на спроби заборольців зрівняти рахунок.  ФК «Обарів» та Будмаркет «Маяк» так і не змогли закріпитися перед відпочинком на більш високих позиціях, програвши свої поєдинки, відповідно, «Альянсу» та РОКО. «Інтеркарс» після чотирьох поспіль поразок нарешті порадував своїх вболівальників переможним результатом, змусивши капітулювати кустинську «Горинь», а «Славія», не без труднощів, мінімально обіграла квасилівчан.

Вища ліга. Результати матчів: «Альянс»(Б.Криниця)   –  ФК «Обарів»  –  4:0, «Продторгобладнання»(Забороль)  –  «Сатурн»(Дядьковичі)  –  1:2, РОКО(Городок)  –  «Будмаркет «Маяк»(Колоденка) –  3:0, ФК «ЛМЗ-Квасилів»  –  «Славія»(В.Омеляна)   –  0:1, «Горинь»(Кустин)  –  Інтеркарс»(Бармаки) –  2:4.

Без несподіванок пройшов 10 тур у першій лізі, фаворити першості: «Оріон», «Стандарт» та ХФК «Надія» очок не втратили, як і великоолексинський «Рівес», котрий не лишає спроб поборотися за більш високі місця. Внизу турнірної таблиці  «Злагода» переграла кустинську «Вікторію», а «Зеніт» здобув одне очко зігравши унічию із зоряницями.

Перша ліга. Результати матчів: «Зеніт»(Шубків)  –  «ДіАна»(Зоря)  –  1:1, «Рівес»(В.Олексин)  –  «ГолДар»(Голишів)  –  4:3, «Злагода»(М.Шпаків)  –  «Вікторія»(Кустин)  –  2:1, ХФК «Надія»(Бармаки)  –  «Фаворит»(Колоденка)   –  12:1,  «Оріон»(Грабів)  –  «Олімпік»(Олександрія)  –  3:0, «Стандарт»(Тайкури)  –  ФК «Тинне»(Вересневе)  –  3:1.

У чемпіонаті серед юнацьких команд лідерами на відпочинок йдуть двоє: «Верес» з Білої Криниці та великоомелянська «Славія-2», ділячи між собою першу та другу сходинку, третім залишається Будмаркет «Маяк-юніор», відставання якого від «двійки» складає п’ять очок.

Юнацька ліга. Результати матчів: ФК «Городок-юніор»  –  БМ «Маяк-юніор»(Колоденка)  –  0:2, «Горинь-2»(Кустин)   –   «Комета»(В.Житин) –  0:3, ФК «ЛМЗ-юніор»(Квасилів)  –  «Славія-2»(В.Омеляна)  –  2:3, ФК «Забороль-юніор» –  «Сатурн-2»(Дядьковичі)  –  5:0.

Чемпіонат Рівненської області.

Оржевський «ОДЕК» після  зіграних ігор 12 туру Чемпіонату області з футболу та перенесеної гри з ФК «Малинськ»,  підіймається на третю сходинку змагань, набравши в свій актив 23 очка та маючи 2 гри в запасі.

“АГАТ” (Гоща)  – “ОДЕК” (Оржів)  –  1:2 ( юнаки 0:5 )
“ОДЕК” (Оржів)  –  ФК “Малинськ” –  1:1

12345
(Оцінок немає)
Loading...