Призначення арбітрів на матчі чемпіонату та першості району, що відбудуться 14 травня

Призначення арбітрів на матчі чемпіонату та першості району, що відбудуться 14 травня

Наступної неділі, 14 травня, у Рівненському районі відбудуться поєдинки чергових турів у вищій, першій, другій та юнацькій лігах. Пропонуємо вам ознайомитися з іменами арбітрів, які їх обслуговуватимуть.

Вища ліга

2 тур

«Славія» – «Калина», 14.00 – Головний арбітр: Н.МАМЧУР (РІВНЕ), асистенти: С.ШВИДУН (РІВНЕ), В.ТИМОЩУК (КВАСИЛІВ).

ФК «Городище» – «Горинь», 14.00 – Головний арбітр: О.ЛЮЛЬЧИК (БІЛА КРИНИЦЯ), асистенти: М.ТАРГОНСЬКИЙ, М.ЯКОВЕЦЬ (обидва – РІВНЕ).

«Арсенал» – ФК «ЛМЗ-Квасилів», 14.00 – Головний арбітр: О.ОВЕРЧУК, асистенти: Р.САМКОВ, В.ЯРЧУК (усі – РІВНЕ).

«Альянс» – «Продторгобладнання», 14.00 – Головний арбітр: В.ЛЕВЧИК (РІВНЕ), асистенти: С.КРАЛЬКОВСЬКИЙ (ГОЩАНСЬКИЙ РАЙОН), , Ю.КУКСА (РІВНЕ).

«Сатурн» – «Інтеркарс», 14.00 – Головний арбітр: Я.РАБШТИНА (ОБАРІВ), асистенти: В.ТИМОЩУК (БРОННИКИ), Я.ПРОРОК (ВЕЛИКА ОМЕЛЯНА).

Юнацька ліга

2 тур

«Славія-2» – ФК «Городок-юніор», 12.00 – Головний арбітр: Я.КОЛОМИС (РІВНЕ).

ФК «Городище-юніор» – «Горинь-2», 12.00 – Головний арбітр: О.ЛЮЛЬЧИК (БІЛА КРИНИЦЯ).

«Арсенал-юніор» – ФК «ЛМЗ-юніор», 12.00 – Головний арбітр: С.ЯРЕМЧУК (ОРЖІВ).

«Верес» – ФК «Забороль-юніор», 12.00 – Головний арбітр: В.ЛЕВЧИК (РІВНЕ).

«Сатурн-2» – «Інтеркарс-юніор», 120.00 – Головний арбітр: Я.РАБШТИНА (ОБАРІВ).

Перша ліга

2 тур

«ДіАна» – «Оріон», 11.00 – Головний арбітр: Р.САМКОВ, асистенти: О.ОВЕРЧУК (обидва – РІВНЕ).

«Олімпік» – «Зеніт», 14.00 – Головний арбітр: А.МЕНЬКО (ЗДОЛБУНІВ), асистенти: О.МАЗУРУК (МАЛИЙ ШПАКІВ), І.УКРАЇНЕЦЬ (РІВНЕ).

«Вікторія» – ФК «Тинне», 11.00 – Головний арбітр: М.ТАРГОНСЬКИЙ, асистенти: М.ЯКОВЕЦЬ, Ф.ЯРЧУК (усі – РІВНЕ).

Будмаркет «Маяк» – «Рівес», 11.00 – Головний арбітр: М.БУДНІК (ОБАРІВ), асистенти: В.ВОРОТЕЛЯК, Ю.КУКСА (обидва – РІВНЕ).

«Стандарт» – «ГолДар», 14.00 – Головний арбітр: О.ЗАЯЦЬ (ЗДОЛБУНІВ), асистенти: О.ОЧКО (КОСТОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН), М.БУДНІК (ОБАРІВ).

Друга ліга

3 тур

«Сокіл» – ФК «Новожуків», 11.00 – Головний арбітр: О.СТЕПАНЮК (ХОТИНЬ), асистенти: Д.УКРАЇНЕЦЬ, І.ЗАЙЧУК (обоє – РІВНЕ).

«Легіон» – ФК «Фаворит», 11.00 – Головний арбітр: С.ШВИДУН (РІВНЕ), асистенти: О.ЗАЯЦЬ (ЗДОЛБУНІВ), О.ОЧКО (КОСТОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН).

ФК «Любомирка» – «Спарта», 11.00 – Головний арбітр: А.МЕНЬКО (ЗДОЛБУНІВ), асистенти: О.МАЗУРУК (МАЛИЙ ШПАКІВ), І.УКРАЇНЕЦЬ (РІВНЕ).

«Переможець» – ФК «Дядьковичі», 11.00 – Головний арбітр: Н.МАМЧУР (РІВНЕ), асистенти: І.СЕРВЕТНИК (РІВНЕ), В.ТИМОЩУК (КВАСИЛІВ).

ФК «Понебель» – «Злагода», 14.00 – Головний арбітр: О.СТЕПАНЮК (ХОТИНЬ), асистенти: Д.УКРАЇНЕЦЬ, І.ЗАЙЧУК (обоє – РІВНЕ).

ФК «Верхівськ» – ФК «Басів Кут», 11.00 – Головний арбітр: В.ТИМОЩУК (БРОННИКИ), асистенти: Я.РАБШТИНА (ОБАРІВ), Я.ПРОРОК (ВЕЛИКА ОМЕЛЯНА).

ХФК «Надія» – ФК «Шпанів», 14.00 – Головний арбітр: В.ВОРОТЕЛЯК, асистент: Ф.ЯРЧУК (обидва – РІВНЕ).

12345
(Оцінок немає)
Loading...