Наступних суботи та неділі відбудуться перші матчі чергових турів чемпіонату та першості Рівненського району у вищій, першій, другій та юнацькій лігах. Наразі вже відомі бригади арбітрів, що обслуговуватимуть кожен з поєдинків.
Вища ліга
6 тур
10 червня (субота)
«Славія» – ФК «ЛМЗ-Квасилів», 18.00 – Головний арбітр: В.ЛЕВЧИК, асистенти: В.ВОРОТЕЛЯК, І.УКРАЇНЕЦЬ (усі – РІВНЕ).
11 червня (неділя)
«Горинь» – «Продторгобладнання», 13.00 – Головний арбітр: В.ЛЕВЧИК, асистенти: В.ВОРОТЕЛЯК, І.УКРАЇНЕЦЬ (усі – РІВНЕ).
«Арсенал» – «Альянс», 14.00 – Головний арбітр: Н.МАМЧУР (РІВНЕ), асистенти: О.МАЗУРУК (МАЛИЙ ШПАКІВ), Я.КОЛОМИС (РІВНЕ).
ФК «Городище» – «Сатурн», 14.00 – Головний арбітр: М.ТАРГОНСЬКИЙ (РІВНЕ), асистенти: О.ЛЮЛЬЧИК (БІЛА КРИНИЦЯ), М.ЯКОВЕЦЬ (РІВНЕ).
«Калина» – «Інтеркарс», 14.00 – Головний арбітр: Я.РАБШТИНА (СТАВКИ), асистенти: В.ЯРЧУК (РІВНЕ), О.ОЧКО (КОСТОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН).
Юнацька ліга
6 тур
10 червня (субота)
«Славія-2» – ФК «ЛМЗ-юніор», 16.00 – Головний арбітр: В.ВОРОТЕЛЯК, асистенти: І.УКРАЇНЕЦЬ, В.ЛЕВЧИК (усі – РІВНЕ).
11 червня (неділя)
«Горинь-2» – ФК «Забороль-юніор», 11.00 – Головний арбітр: В.ВОРОТЕЛЯК (РІВНЕ).
ФК «Городище-юніор» – «Сатурн-2», 12.00 – Головний арбітр: О.ЛЮЛЬЧИК (БІЛА КРИНИЦЯ).
ФК «Городок-юніор» – «Інтеркарс-юніор», 12.00 – Головний арбітр: В.ЯРЧУК (РІВНЕ).
Перша ліга
6 тур
10 червня (субота)
«Олімпік» – «Стандарт», 18.00 – Головний арбітр: Я.КОЛОМИС (РІВНЕ), асистенти: В.ЧЕРНЕЦЬКИЙ (КОСТОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН), Ю.КУКСА (РІВНЕ).
11 червня (неділя)
«Оріон» – «ГолДар», 11.00 – Головний арбітр: О.СТЕПАНЮК (ХОТИНЬ), асистенти: О.МАЗУРУК (МАЛИЙ ШПАКІВ), О.ЗАЯЦЬ (ЗДОЛБУНІВ).
«Зеніт» – «Рівес», 11.00 – Головний арбітр: Я.КОЛОМИС, асистенти: М.ТАРГОНСЬКИЙ, М.ЯКОВЕЦЬ (усі – РІВНЕ).
«ДіАна» – ФК «Тинне», 14.00 – Головний арбітр: С.ЯРЕМЧУК (ОРЖІВ), асистенти: О.ЗАЯЦЬ (ЗДОЛБУНІВ), О.СТЕПАНЮК (ХОТИНЬ).
«Вікторія» – Будмаркет «Маяк», 16.00 – Головний арбітр: В.ВОРОТЕЛЯК, асистенти: І.УКРАЇНЕЦЬ, В.ЛЕВЧИК (усі – РІВНЕ).
Друга ліга
7 тур
10 червня (субота)
ХФК «Надія» – «Спарта», 18.00 – Головний арбітр: О.ЗАЯЦЬ (ЗДОЛБУНІВ), асистенти: А.ПОЛІЩУК, Ю.ОСТАПОВЕЦЬ (обидва – РІВНЕ).
11 червня (неділя)
«Переможець» – «Сокіл», 11.00 – Головний арбітр: М.РУДИКА (ДУБЕНСЬКИЙ РАЙОН), асистенти: В.ЧЕРНЕЦЬКИЙ (КОСТОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН), Я.ПРОРОК (ВЕЛИКА ОМЕЛЯНА).
ФК «Понебель» – ФК «Новожуків», 11.00 – Головний арбітр: Я.РАБШТИНА (СТАВКИ), асистенти: В.ЯРЧУК (РІВНЕ), О.ОЧКО (КОСТОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН).
ФК «Верхівськ» – ФК «Фаворит», 11.00 – Головний арбітр: М.БУДНІК (ОБАРІВ), асистенти: В.ТИМОЩУК (БРОННИКИ), Ю.КУКСА (РІВНЕ).
ФК «Любомирка» – «Легіон», 11.00 – Головний арбітр: Р.САМКОВ (РІВНЕ).
ФК «Басів Кут» – ФК «Дядьковичі», 14.00 – Головний арбітр: М.РУДИКА (ДУБЕНСЬКИЙ РАЙОН), асистенти: В.ЧЕРНЕЦЬКИЙ (КОСТОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН), Я.ПРОРОК (ВЕЛИКА ОМЕЛЯНА).
ФК «Шпанів» – «Злагода», 15.00 – Головний арбітр: В.ТИМОЩУК (БРОННИКИ), асистенти: М.БУДНІК (ОБАРІВ), Ю.КУКСА (РІВНЕ).