призначення арбітрів

Призначення арбітрів на матчі чемпіонату (16 тур) та першості (I ліга 20 тур, II ліга 14 тур) Рівненського району

Вища ліга

7 жовтня (неділя)

«Інтеркарс» (Бармаки) «Славія» (В.Омеляна) – 11.00.
Арбітр: С. Швидун, асистенти: В. Тимощук, М.П. Яковець.

ФК «ЛМЗ-Квасилів» (Квасилів) – «Горинь» (Кустин) –  14.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: М.В. Яковець, Ю. Кукса

 «Продторгобладнання» (Забороль)  РОКО (Городок) – 14.00.
Арбітр: В. Левчик, асистентиВ. Стахнюк, Ю. Остаповець.

Будмаркет «Маяк» (Колоденка)  ФК «Обарів» (Обарів) – 14.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: С. Кральковський, П. Строк.

«Сатурн» (Дядьковичі) – «Альянс» (Б.Криниця) – 14.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: В. Ярчук, В. Балда.

Перша ліга

7 жовтня (неділя)

«Фаворит»(Колоденка)  «ГолДар» (Голишів) – 10.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: М. Рудика, С. Кральковський.

 «Зеніт» (Шубків) – ФК «Тинне» (Вересневе) – 11.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: Ю. Остаповець, В. Ярчук

«Оріон» (Грабів) – «ДіАна» (Зоря) – 12.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: І. Зайчук, О. Мазурук.

«Рівес» (В.Олексин) «Вікторія» (Кустин) – 14.00.
Арбітр: С. Яремчук,  асистенти: О. Гавлитюк, В. Степура.

ХФК «Надія»(Бармаки) – «Стандарт» (Тайкури) – 15.00.
Арбітр: М.П. Яковець, асистенти: В. Тимощук, І. Українець.

«Злагода» (М.Шпаків) – «Олімпік»(Олександрія) – 16.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: В. Ярчук, В. Балда

Друга ліга

7 жовтня (неділя)

ФК «Дядьковичі» (Дядьковичі) – ФК «Понебель» (Понебель) – 10.00.
Арбітр: В. Присяжнюк, асистенти: Я. Коломис, В. Ярчук.

ФК «Шпанів» (Шпанів) ФК «Новожуків» (Новожуків) – 11.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: О. Гавлитюк, В. Степура.

«Спарта» (Колоденка) – ФК «Любомирка» (Н.Любомирка) – 16.00.
Арбітр: П. Строк, асистенти: С. Кральковський, О. Оверчук.

юнацька ліга

7 жовтня (неділя)

 ФК «ЛМЗ-юніор» (Квасилів) – «Горинь-2» (Кустин) – 12.00.
Арбітр: Ю. Кукса.

ФК «Забороль-юніор» (Забороль) ФК «Городок-юніор» (Городок) – 12.00.
Арбітр: В. Стахнюк.

БМ «Маяк-юніор» (Колоденка) – ФК «Обарів-юніор» (Обарів) – 12.00.
Арбітр: П. Строк.

«Сатурн-2» (Дядьковичі) – «Верес» (Б.Криниця) – 12.00.
Арбітр: Я. Коломис.

«Комета» (В.Житин) – «Славія-2» (В.Омеляна) – 13.00.
Арбітр: В. Тимощук.

12345
(Оцінок немає)
Loading...