призначення арбітрів

Призначення арбітрів на матчі чемпіонату (15 тур) та першості (I ліга 19 тур, II ліга 13 тур) Рівненського району

ВИЩА ЛІГА

30 вересня (неділя)

Будмаркет «Маяк» (Колоденка) – ФК «ЛМЗ-Квасилів» (Квасилів) – 11.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: В. Балда,  О. Гавлитюк.

«Обарів» (Обарів) – «Інтеркарс» (Бармаки) –  14.00.
Арбітр: Н. Мамчур, асистенти: М. Таргонський, М. Степура.

РОКО (Городок) – «Горинь» (Кустин) – 14.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: О. Мазурук, В. Тимощук.

«Альянс» (Б.Криниця) – «Продторгобладнання» (Забороль) – 14.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: Ю. Кукса, О. Остаповець.

«Славія» (В.Омеляна) – «Сатурн» (Дядьковичі) – 12.30.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: Я. Пророк, С. Кральковський.

ПЕРША ЛІГА

30 вересня (неділя)

«Вікторія» (Кустин) – «Фаворит»(Колоденка) – 11.00.
Арбітр: Я. Коломис, асистенти: В. Ярчук, Ю. Кукса.

ФК «Тинне» (Вересневе) – «Оріон» (Грабів) – 11.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: М. Степура, Н. Мамчур.

«ДіАна» (Зоря) – «Злагода» (М.Шпаків) – 11.00.
Арбітр: М.П. Яковець, асистенти: В. Присяжнюк, Т. Гаврилюк.

«Олімпік»(Олександрія) – «Рівес» (В.Олексин) – 14.00.
Арбітр: О. Очко, асистенти: В. Стахнюк, Н. Коломис.

«ГолДар» (Голишів) – ХФК «Надія»(Бармаки) – 15.00.
Арбітр: В. Присяжнюк, асистенти: М.П. Яковець, Т. Гаврилюк.

ДРУГА ЛІГА

30 вересня (неділя)

ФК «Понебель» (Понебель) – «Спарта» (Колоденка) – 10.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: О. Мазурук, В. Тимощук.

«Переможець» (Грушвиця) – ФК «Дядьковичі» (Дядьковичі) – 11.00.
Арбітр: А. Менько,  асистенти: І. Зайчук, А. Герасимчук.

ФК «Любомирка» (Н.Любомирка) – ФК «Новожуків» (Новожуків) – 11.00.
Арбітр: В. Стахнюк, асистенти: О. Очко, Н. Коломис.

«Сокіл» (Карпилівка) – ФК «Шпанів» (Шпанів) – 16.00.
Арбітр: В. Тимощук, асистенти: О. Оверчук, О. Демчук.

ЮНАЦЬКА ЛІГА

30 вересня (неділя)

«Славія-2» (В.Омеляна) – «Сатурн-2» (Дядьковичі) – 14.30.
Арбітр: С. Кральковський.

ФК «Городок-юніор» (Городок) – «Горинь-2» (Кустин) – 12.00.
Арбітр: О. Мазурук.

ФК «Обарів-юніор» (Обарів) – «Комета» (В.Житин) – 12.00.
Арбітр: М. Буднік.

«Верес» (Б.Криниця) – ФК «Забороль-юніор» (Забороль) – 12.00.
Арбітр: Ю. Остаповець.

БМ «Маяк-юніор» (Колоденка) – ФК «ЛМЗ-юніор» (Квасилів) – 13.00.
Арбітр: О. Гавлитюк.

12345
(Оцінок немає)
Loading...