арбітр

Призначення арбітрів на матчі чемпіонату (13 тур) та першості (I ліга 17 тур, II ліга 11 тур) Рівненського району

Вища ліга

16 вересня (неділя)

«Альянс» (Б.Криниця) РОКО (Городок) – 11.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: , Ю. Кукса, Я. Коломис.

«Інтеркарс» (Бармаки) «ЛМЗ-Квасилів» (Квасилів) –  14.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: В. Балда, В. Ярчук.

«Славія» (В.Омеляна) –  «Горинь» (Кустин)  – 14.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: С. Кральковський, Н. Коломис.

ФК «Обарів» (Обарів)  «Продторгобладнання» (Забороль) – 14.00.
Арбітр: В. Тимощук, асистенти: О. Гавлитюк, А. Герасимчук.

Будмаркет «Маяк» (Колоденка)  «Сатурн» (Дядьковичі) – 14.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: Ю. Остаповець, С. Самолюк.

Перша ліга

16 вересня (неділя)

«Зеніт» (Шубків) – «Оріон» (Грабів) – 11.00.
Арбітр: В. Присяжнюк, асистенти: О. Оверчук, С. Самолюк.

ФК «Тинне» (Вересневе)  «Рівес» (В.Олексин) – 11.00.
Арбітр: П. Строк, асистенти: М. Яковець, М. Таргонський.

«Олімпік»(Олександрія) «ГолДар» (Голишів) – 11.00.
Арбітр: В. Воробей, асистенти: В. Стахнюк, О. Мазурук.

«ДіАна» (Зоря) – «Фаворит»(Колоденка) – 11.00.
Арбітр: М. Буднік,  асистенти: В. Гриценко, В. Тимощук.

«Вікторія» (Кустин) – ХФК «Надія»(Бармаки) – 14.00.
Арбітр: В. Воробей, асистенти: В. Стахнюк, О. Мазурук.

«Стандарт» (Тайкури) – «Злагода» (М.Шпаків) – 15.00.
Арбітр: Я. Коломис, асистенти: Ю. Кукса, В. Марчук.

Друга ліга

16 вересня (неділя)

ФК «Понебель» (Понебель) ФК «Любомирка» (Н.Любомирка) – 11.00.
Арбітр: М. Степура, асистенти: О. Демчук, О. Гавлитюк.

Переможець» (Грушвиця) – ФК «Новожуків» (Новожуків) – 11.00.
Арбітр: С. Кральковський, асистенти: Н. Коломис, Я. Пророк.

ФК «Дядьковичі» (Дядьковичі) – ФК «Шпанів» (Шпанів) – 14.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: М. Яковець, П. Строк.

«Сокіл» (Карпилівка) – «Спарта» (Колоденка) – 14.00.
Арбітр: М. Степура, асистенти: О. Демчук, О. Гавлитюк.

юнацька ліга

16 вересня (неділя)

«Славія-2» (В.Омеляна) – «Горинь-2» (Кустин) – 12.00.
Арбітр: В. Левчик.

«Комета» (В.Житин) – ФК «ЛМЗ-юніор» (Квасилів) – 12.00.
Арбітр: О. Степанюк.

БМ «Маяк-юніор» (Колоденка) «Сатурн-2» (Дядьковичі) – 12.00.
Арбітр: Ю. Остаповець.

12345
(Оцінок немає)
Loading...