арбітри 8 тур

Призначення арбітрів на матчі 8 туру чемпіонату та першості району

Вища ліга

1 липня (неділя)

Будмаркет «Маяк» (Колоденка) – «Славія» (В.Омеляна) – 13.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: , І. Зайчук, М. Яковець.

«Інтеркарс» (Бармаки) «Альянс» (Б.Криниця) –  13.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: В. Присяжнюк, В. Ярчук.

«Продторгобладнання» (Забороль)  «Горинь» (Кустин)  – 14.00.
Арбітр: В. Карпюк, асистенти: В. Шинкарук, Ю. Кукса.

«ЛМЗ-Квасилів» (Квасилів) – ФК «Обарів» (Обарів) – 14.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: С. Кральковський, М. Таргонський.

«Сатурн» (Дядьковичі)  РОКО (Городок) – 15.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: О. Мазурук, П. Строк.

Перша ліга

1 липня (неділя)

«Фаворит»(Колоденка)  «Вікторія» (Кустин) – 10.30.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: М. Яковець, І. Зайчук.

«Злагода» (М.Шпаків)  «ДіАна» (Зоря) – 11.00.
Арбітр: П. Строк, асистенти: В. Левчик, О. Мазурук.

«Оріон» (Грабів) ФК «Тинне» (Вересневе) – 11.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: В. Гриценко, Т. Гаврилюк.

«Рівес» (В.Олексин) «Олімпік»(Олександрія) – 14.00.
Арбітр: Н. Мамчур,  асистенти: Н. Коломис, С. Самолюк.

«Зеніт» (Шубків) – «Стандарт» (Тайкури) – 15.00.
Арбітр: С. Швидун, асистенти: В. Марчук, О. Гавлитюк.

ХФК «Надія»(Бармаки) – «ГолДар» (Голишів) – 15.30.
Арбітр: В. Присяжнюк, асистенти: М. Рудика, В. Ярчук.

Друга ліга

1 липня (неділя)

ФК «Шпанів» (Шпанів) Переможець» (Грушвиця) – 11.00.
Арбітр: Н. Мамчур, асистенти: Н. Коломис, С. Самолюк.

ФК «Понебель» (Понебель) – «Сокіл» (Карпилівка) – 11.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: В. Буняк, О. Степанюк.

ФК «Любомирка» (Н.Любомирка) – ФК «Дядьковичі» (Дядьковичі) – 12.00.
Арбітр: С. Швидун, асистенти: В. Марчук, В. Балда.

ФК «Новожуків» (Новожуків) – «Спарта» (Колоденка) – 14.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: В. Гриценко, Т. Гаврилюк.

юнацька ліга

1 липня (неділя)

«Комета» (В.Житин) – «Верес» (Б.Криниця) – 11.00.
Арбітр: М. Рудика.

ФК «ЛМЗ-юніор» (Квасилів) – ФК «Обарів-юніор» (Обарів) – 12.00.
Арбітр: С. Кральковський.

ФК «Забороль-юніор» (Забороль) «Горинь-2» (Кустин) – 12.00.
Арбітр: Ю. Кукса.

«Сатурн-2» (Дядьковичі) – ФК «Городок-юніор» (Городок) – 13.00.
Арбітр: О. Мазурук.

БМ «Маяк-юніор» (Колоденка) – «Славія-2» (В.Омеляна) – 15.30.
Арбітр: С. Яремчук.

12345
(Оцінок немає)
Loading...