призначення арбітрів

Призначення арбітрів на матчі 8 туру чемпіонатів (вища,перша,юнацька ліги) та 9 туру другої ліги Рівненського району

ВИЩА ЛІГА

7 липня (неділя)

Будмаркет «Маяк» (Колоденка) – «Оріон» (Грабів) –  12.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: В. Марчук, М. Рудика.

«Інтеркарс» (Бармаки) – «Продторгобладнання» (Забороль) – 12.00.
Арбітр: М. Яковець, асистенти: І. Зайчук, Н. Мамчур.

«ЛМЗ-Квасилів» (Квасилів) – «Славія» (В.Омеляна) – 13.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: І. Серветник, Ю. Кукса.

РОКО (Городок) – ФК «Обарів» (Обарів) – 13.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: В. Тимощук, О. Оверчук.

ХФК «Надія» (Бармаки) – «Горинь» (Кустин) – 14.30.
Арбітр: Н. Мамчур, асистенти: І. Зайчук, М. Яковець.

ПЕРША ЛІГА

7 липня (неділя)

«Фаворит»(Колоденка) – ФК «Шпанів» (Шпанів) – 10.30.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: М. Таргонський, С. Бородавкін.

«Альянс» (Б.Криниця) – ФК «Тинне» (Вересневе) – 10.30.
Арбітр: В. Коздровський, асистенти: Д. Лєсовець, Ю. Кукса.

«ГолДар» (Голишів «Рівес» (В.Олексин) – 10.30.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: Я. Коломис, ________.

«Вікторія» (Кустин) – ФК «Дядьковичі» (Дядьковичі) – 13.00.
Арбітр: О. Воробей, асистенти: Д. Лєсовець, М. Яковець.

«Злагода» (М.Шпаків) – «Олімпік»(Олександрія) – 14.00.
Арбітр: М. Буднік, асистенти: —–, О. Мазурук.

ДРУГА ЛІГА

7 липня (неділя)

«Переможець» (Грушвиця) – ФК «Ясиниинчі» (Ясининичі) – 11.00.
Арбітр: М. Буднік, асистенти: О. Мазурук, ________.

«Зеніт» (Шубків) – ФК «Новожуків» (Новожуків) – 11.00.
Арбітр: С. Кральковський, асистенти: С. Швидун, ________.

«Зірка» (В.Житин) – ФК «Понебель» (Понебель) – 14.00.
Арбітр: С. Швидун, асистенти: С. Кральковський, _________.

ФК «Корнин» (Корнин) – «Сокіл» (Карпилівка) – 14.30.
Арбітр: М. Рудика,  асистенти: О. Степанюк, В. Марчук.

ЮНАЦЬКА ЛІГА

7 липня (неділя)

«Комета» (М.Житин) – «Забороль-юніор» (Забороль) – 10.00.
Арбітр: І. Зайчук.

БМ «Маяк-юніор» (Колоденка) – «Оріон-2» (Грабів) – 10.00.
Арбітр: М. Рудика.

«ЛМЗ-юніор» (Квасилів) – «Славія-2» (В.Омеляна) – 11.00.
Арбітр: А. Менько.

ФК «Городок-юніор» (Городок) – ФК «Обарів-юніор» (Обарів) – 11.00.
Арбітр: В. Тимощук.

12345
(1 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...