арбітри 7 тур

Призначення арбітрів на матчі 7 туру чемпіонату та першості району

ВИЩА ЛІГА

24 червня (неділя)

ФК «Обарів» (Обарів) – Будмаркет «Маяк» (Колоденка) – 12.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: О. Мазурук,  А. Герасимчук.

«Альянс» (Б.Криниця) – «Сатурн» (Дядьковичі) –  12.00.
Арбітр: В. Карпюк, асистенти: О. Очко, Я. Коломис.

«Славія» (В.Омеляна) – «Інтеркарс» (Бармаки) – 14.00.
Арбітр: В. Коздровський, асистенти: В. Тимощук, В. Ярчук.

«Горинь» (Кустин)  –  «ЛМЗ-Квасилів» (Квасилів) – 15.00.
Арбітр: С. Швидун, асистенти: В. Стахнюк, І. Зайчук.

РОКО (Городок)  «Продторгобладнання» (Забороль) – 15.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: О. Мазурук, С. Самолюк.

ПЕРША ЛІГА

23 червня (субота)

«Стандарт» (Тайкури)  –  «Оріон» (Грабів) – 18.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: А. Поліщук, В. Марчук.

24 червня (неділя)

ФК «Тинне» (Вересневе) –  ФК «Злагода» (М.Шпаків) – 11.00.
Арбітр: В. Присяжнюк, асистенти: В. Ярчук, В. Буняк.

«Вікторія» (Кустин) – «ГолДар» (Голишів) – 11.00.
Арбітр: С. Швидун, асистенти: В. Стахнюк, І. Зайчук.

«ДіАна» (Зоря) «Рівес» (В.Олексин) – 14.00.
Арбітр: В. Левчик,  асистенти: Т. Гаврилюк, В. Марчук.

«Олімпік»(Олександрія) –  «Фаворит»(Колоденка) – 15.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: М. Яковець, В. Балда.

«Зеніт» (Шубків)  –  ХФК «Надія»(Бармаки) – 15.00.
Арбітр: О. Очко, асистенти: В. Карпюк, Я. Коломис.

ДРУГА ЛІГА

24 червня (неділя)

ФК «Понебель» (Понебель) ФК «Дядьковичі» (Дядьковичі) – 11.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: О. Мазурук, С. Самолюк.

ФК «Новожуків» (Новожуків) – ФК «Шпанів» (Шпанів) – 11.00.
Арбітр: В. Левчик,  асистенти: Т. Гаврилюк, В. Марчук.

ФК «Любомирка» (Н.Любомирка) – «Спарта» (Колоденка) – 12.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: М. Яковець, В. Балда.

«Переможець» (Грушвиця) – «Сокіл» (Карпилівка) – 14.00.
Арбітр: В. Присяжнюк, асистенти: В. Буняк, Ю. Остаповець.

ЮНАЦЬКА ЛІГА

24 червня (неділя)

 «Славія-2» (В.Омеляна) – «Комета» (В.Житин) – 12.00.
Арбітр: В. Тимощук.

ФК «Городок-юніор» (Городок) – ФК «Забороль-юніор» (Забороль) – 13.00.
Арбітр: О. Мазурук.

«Горинь-2» (Кустин) – ФК «ЛМЗ-юніор» (Квасилів) – 13.00.
Арбітр: В. Стахнюк.

ФК «Обарів-юніор» (Обарів) – БМ «Маяк-юніор» (Колоденка) – 14.00.
Арбітр: С. Кральковський.

12345
(Оцінок немає)
Loading...