признач арбітрів

Призначення арбітрів на матчі 7 туру чемпіонатів (вища,перша,юнацька ліги) та 8 туру другої ліги Рівненського району

ВИЩА ЛІГА

30 червня (неділя)

«Горинь» (Кустин) – Будмаркет «Маяк» (Колоденка) – 12.30.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: М. Рудика, О. Очко.

«Славія» (В.Омеляна) – «Інтеркарс» (Бармаки) – 13.00.
Арбітр: Н. Мамчур, асистенти: М. Лєсовець, В. Балда.

 «Оріон» (Грабів) – «ЛМЗ-Квасилів» (Квасилів) –  13.00.
Арбітр: М. Яковець, асистенти: О. Мазурук, В. Тимощук

«Продторгобладнання» (Забороль) – РОКО (Городок) – 13.00.
Арбітр: В. Карпюк, асистенти: В. Стахнюк, О. Оверчук.

ФК «Обарів» (Обарів) –  ХФК «Надія» (Бармаки) – 14.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: Т. Гаврилюк, Ю. Кукса.

ПЕРША ЛІГА

30 червня (неділя)

ФК «Тинне» (Вересневе) – «Фаворит» (Колоденка) – 10.30.
Арбітр: С. Швидун, асистенти: В. Балда, О. Гавлитюк.

«Рівес» (В.Олексин) – «Вікторія» (Кустин) – 11.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: І. Зайчук, __________.

ФК «Дядьковичі» (Дядьковичі) – «Альянс» (Б.Криниця) – 11.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: Д. Устимець, ___________.

ФК «Шпанів» (Шпанів) – «Злагода» (М.Шпаків) – 14.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: І. Зайчук, __________.

«Олімпік»(Олександрія) – «ГолДар» (Голишів) – 14.30.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: В. Левчик, О. Очко.

ДРУГА ЛІГА

30 червня (неділя)

 ФК «Новожуків» (Новожуків) – «Сокіл» (Карпилівка) – 10.30.
Арбітр: С. Кральковський, асистенти: Т. Гаврилюк, В. Гриценко

ФК «Понебель» (Понебель) – «Зеніт» (Шубків) – 11.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: М. Буднік, Ю. Кукса.

ФК «Ясиниинчі» (Ясининичі) – «Зірка» (В.Житин) – 14.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: Д. Устимець, ___________.

ФК «Корнин» (Корнин) – «Переможець» (Грушвиця) – 14.00.
Арбітр: Я. Коломис, асистенти: С. Кральковський, О. Гавлитюк.

ЮНАЦЬКА ЛІГА

30 червня (неділя)

«Горинь-2» (Кустин) – БМ «Маяк-юніор» (Колоденка) – 10.30.
Арбітр: М. Рудика.

«Славія-2» (В.Омеляна) – «Комета» (В.Житин) – 11.00.
Арбітр: Н. Мамчур.

«Оріон-2» (Грабів) – «ЛМЗ-юніор» (Квасилів) – 11.00.
Арбітр: В. Тимощук.

ФК «Забороль-юніор» (Забороль) – ФК «Городок-юніор» (Городок) – 11.00.
Арбітр: О. Оверчук.

12345
(Оцінок немає)
Loading...