арбітри 6 тур

Призначення арбітрів на матчі 6 туру чемпіонату та першості району

ВИЩА ЛІГА

17 червня (неділя)

«Продторгобладнання» (Забороль) – «Альянс» (Б.Криниця) – 11.30.
Арбітр: В. Присяжнюк, асистенти: С. Кральковський, О. Воробей.

«ЛМЗ-Квасилів» (Квасилів) Будмаркет «Маяк» (Колоденка) –  12.00.
Арбітр: О. Гудима, асистенти: Ю. Остаповець, І. Зайчук.

«Сатурн» (Дядьковичі) – «Славія» (В.Омеляна) – 14.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: М. Буднік, О. Мазурук.

«Горинь» (Кустин)  –  РОКО (Городок) – 14.00.
Арбітр: О. Воробей, асистенти: С. Кральковський, В. Тимощук.

«Інтеркарс» (Бармаки) –  ФК «Обарів» (Обарів) – 14.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: Ю. Кукса, О. Самолюк.

ПЕРША ЛІГА

17 червня (неділя)

«Фаворит»(Колоденка) –  «ДіАна» (Зоря)  – 11.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: О. Гавлитюк, В. Балда.

«Рівес» (В.Олексин) –  ФК «Тинне» (Вересневе) – 11.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: С. Бородавкін, М. Яковець.

«Оріон» (Грабів)  – «Зеніт» (Шубків) – 11.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: В. Ярчук, А. Герасимчук.

«ГолДар» (Голишів) «Олімпік»(Олександрія) – 14.00.
Арбітр: О. Очко,  асистенти: В. Гриценко, Т. Гаврилюк.

ХФК «Надія»(Бармаки) –  «Вікторія» (Кустин) – 16.30.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: В. Марчук, С. Самолюк.

«Злагода» (М.Шпаків) –  «Стандарт» (Тайкури) – 16.30.
Арбітр: А. Менько, асистенти: М. Буднік, Я. Пророк.

ДРУГА ЛІГА

17 червня (неділя)

ФК «Дядьковичі» (Дядьковичі) – «Переможець» (Грушвиця) – 10.00.
Арбітр: М. Буднік, асистенти: О. Мазурук, Я. Пророк.

ФК «Новожуків» (Новожуків) – ФК «Любомирка» (Н.Любомирка) – 11.00.
Арбітр: О. Очко, асистенти: В. Гриценко, Т. Гаврилюк.

«Спарта» (Колоденка) – ФК «Понебель» (Понебель) – 13.30.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: О. Гавлитюк В. Балда.

ФК «Шпанів» (Шпанів) – «Сокіл» (Карпилівка) – 14.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: С. Бородавкін, М. Яковець.

ЮНАЦЬКА ЛІГА

17 червня (неділя)

 ФК «ЛМЗ-юніор» (Квасилів)  – БМ «Маяк-юніор» (Колоденка) – 14.00.
Арбітр: Ю. Остаповець.

«Горинь-2» (Кустин) – ФК «Городок-юніор» (Городок) – 12.00.
Арбітр: В. Тимощук.

«Сатурн-2» (Дядьковичі) – «Славія-2» (В.Омеляна) – 12.00.
Арбітр: О. Мазурук.

«Комета» (В.Житин) – ФК «Обарів-юніор» (Обарів) – 12.00.
Арбітр: Ю. Кукса.

ФК «Забороль-юніор» (Забороль) – «Верес» (Б.Криниця) – 13.30.
Арбітр: В. Присяжнюк.

 

 

12345
(Оцінок немає)
Loading...