призначення арбітрів 5 тур

Призначення арбітрів на матчі 5 туру чемпіонату та першості району

ВИЩА ЛІГА

10 червня (неділя)

Будмаркет «Маяк» (Колоденка) – «Інтеркарс» (Бармаки) – 12.00.
Арбітр: Я. Коломис, асистенти: М. Буднік, О. Гавлитюк.

«Славія» (В.Омеляна) – «Продторгобладнання» (Забороль) –  14.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: С. Самолюк, В. Балда.

ФК «Обарів» (Обарів) –  «Сатурн» (Дядьковичі) – 14.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: М. Яковець, С. Кральковський.

«Альянс» (Б.Криниця) –  «Горинь» (Кустин) – 14.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: Ю. Кукса, О. Мазурук.

РОКО (Городок)  –  «ЛМЗ-Квасилів» (Квасилів) – 14.30.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: В. Тимощук, В. Ярчук.

ПЕРША ЛІГА

10 червня (неділя)

ФК «Тинне» (Вересневе) –  «Фаворит»(Колоденка) – 11.00.
Арбітр:В. Тимощук, асистенти: С. Самолюк, В. Балда.

«Зеніт» (Шубків) –  «Злагода» (М.Шпаків) – 11.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: Ю. Кукса, В. Ярчук.

«ДіАна» (Зоря)  – «ГолДар» (Голишів) – 11.00.
Арбітр: В. Мажар, асистенти: Ю. Остаповець, В. Гриценко.

«Олімпік»(Олександрія) «Вікторія» (Кустин) – 15.00.
Арбітр: О. Оверчук,  асистенти: В. Стахнюк, Ф. Ярчук.

«Оріон» (Грабів) –  ХФК «Надія»(Бармаки) – 15.00.
Арбітр: В. Мажар, асистенти: Ю. Остаповець, В. Гриценко.

«Стандарт» (Тайкури)  –  «Рівес» (В.Олексин) – 15.00.
Арбітр: М. Буднік, асистенти: О. Гавлитюк, І. Зайчук.

ДРУГА ЛІГА

10 червня (неділя)

ФК «Понебель» (Понебель) – ФК «Новожуків» (Новожуків) – 10.30.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: М. Яковець, М. Рудика.

ФК «Любомирка» (Н.Любомирка) – ФК «Шпанів» (Шпанів) – 12.00.
Арбітр: В. Стахнюк, асистенти: О. Оверчук, І. Зайчук.

«Переможець» (Грушвиця) – «Спарта» (Колоденка) ) – 12.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: В. Марчук, В. Коздровський.

«Сокіл» (Карпилівка) – ФК «Дядьковичі» (Дядьковичі) – 17.00.
Арбітр: В. Тимощук, асистенти: А. Поліщук, С. Кральковський.

ЮНАЦЬКА ЛІГА

10 червня (неділя)

 ФК «Обарів-юніор» (Обарів) – «Сатурн-2» (Дядьковичі) – 12.00.
Арбітр: С. Кральковський.

«Славія-2» (В.Омеляна) – ФК «Забороль-юніор» (Забороль) – 12.00.
Арбітр: В. Левчик.

«Верес» (Б.Криниця) – «Горинь-2» (Кустин) – 12.00.
Арбітр: О. Мазурук.

ФК «Городок-юніор» (Городок) – ФК «ЛМЗ-юніор» (Квасилів) – 12.30.
Арбітр: М. Рудика.

БМ «Маяк-юніор» (Колоденка) – «Комета» (В.Житин) – 14.00.
Арбітр: Я. Коломис.

12345
(Оцінок немає)
Loading...