арбітри

Призначення арбітрів на матчі 5 туру чемпіонатів (вища,перша,юнацька ліги) та 6 туру другої ліги Рівненського району

ВИЩА ЛІГА

16 червня (неділя)

«Продторгобладнання» (Забороль) – «Горинь» (Кустин) – 11.00.
Арбітр: О. Воробей, асистенти:І. Серветник, О. Оверчук.

«ЛМЗ-Квасилів» (Квасилів) – «Інтеркарс» (Бармаки) – 13.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: О. Мазурук, Ю. Остаповець.

ФК «Обарів» (Обарів) – Будмаркет «Маяк» (Колоденка) – 13.00.
Арбітр: М. Яковець, асистенти: М. Степура, В. Тимощук.

 «Оріон» (Грабів) – РОКО (Городок) –  13.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: І. Зайчук, Я. Коломис

«Славія» (В.Омеляна) –  ХФК «Надія» (Бармаки) – 14.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: М. Буднік, С. Кральковський.

ПЕРША ЛІГА

16 червня (неділя)

ФК «Дядьковичі» (Дядьковичі) – ФК «Тинне» (Вересневе) – 11.00.
Арбітр: М. Буднік, асистенти: О. Степанюк, С. Кральковський.

ФК «Шпанів» (Шпанів) – «ГолДар» (Голишів) – 11.00.
Арбітр: В. Присяжнюк, асистенти: Ю. Кукса, С. Бородавкін.

«Олімпік»(Олександрія) – «Альянс» (Б.Криниця) – 14.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: І. Серветник, В. Балда.

ДРУГА ЛІГА

16 червня (неділя)

 ФК «Новожуків» (Новожуків) – ФК «Ясиниинчі» (Ясининичі) – 10.30.
Арбітр: А. Менько, асистенти: Т. Гаврилюк, Я. Коломис

«Зірка» (В.Житин) – «Переможець» (Грушвиця) – 11.00.
Арбітр: В. Коздровський, асистенти: Н. Мамчур, В. Поліщук.

«Зеніт» (Шубків) – ФК «Корнин» (Корнин) – 14.00.
Арбітр: Н. Мамчур, асистенти: В. Коздровський, В. Поліщук.

ФК «Понебель» (Понебель) – «Сокіл» (Карпилівка) – 14.00.
Арбітр: В. Присяжнюк, асистенти: Ю. Кукса, С. Бородавкін.

ЮНАЦЬКА ЛІГА

15 червня (субота)

ФК «Забороль-юніор» (Забороль) – «Горинь-2» (Кустин) – 17.00.
Арбітр: Ю. Остаповець..

«Славія-2» (В.Омеляна) – ХФК «Надія» (Бармаки) – 18.00.
Арбітр: О. Мазурук.

16 червня (неділя)

«Оріон-2» (Грабів) – ФК «Городок-юніор» (Городок) – 11.00.
Арбітр: І. Зайчук.

ФК «Обарів-юніор» (Обарів) – БМ «Маяк-юніор» (Колоденка) – 11.00.
Арбітр: В. Тимощук.

12345
(Оцінок немає)
Loading...