арбітри 4 тур

Призначення арбітрів на матчі 4 туру чемпіонату та першості району

ВИЩА ЛІГА

3 червня (неділя)

«Продторгобладнання» (Забороль) – ФК «Обарів» (Обарів) – 14.00.
Арбітр: В. Карпюк, асистенти: М. Яковець, О. Степанюк.

«ЛМЗ-Квасилів» (Квасилів) – «Інтеркарс» (Бармаки) –  14.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: Ю. Кукса, М. Буднік.

РОКО (Городок) –  «Альянс» (Б.Криниця) – 14.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: В. Ярчук, С. Кральковський.

«Горинь» (Кустин)–  «Славія» (В.Омеляна) 14.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: І. Українець, С. Самолюк.

«Сатурн» (Дядьковичі) –  Будмаркет «Маяк» (Колоденка)– 15.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: Я. Пророк, О. Мазурук.

ПЕРША ЛІГА

3 червня (неділя)

«Злагода» (М.Шпаків) –  «Оріон» (Грабів) – 11.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: О. Мазурук, Я. Пророк.

«Рівес» (В.Олексин) –  «Зеніт» (Шубків) – 11.00.
Арбітр: Н. Мамчур, асистенти: В. Воротеляк, С. Бородавкін.

«Фаворит»(Колоденка)  – «Стандарт» (Тайкури) – 14.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: О. Гавлитюк, В. Присяжнюк.

«ГолДар» (Голишів) ФК «Тинне» (Вересневе) – 14.00.
Арбітр: В. Мажар,  асистенти: А. Тимощук, Ю. Остаповець.

ХФК «Надія»(Бармаки) –  «Олімпік»(Олександрія) – 15.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: В. Балда, А. Герасимчук.

«Вікторія» (Кустин) –  «ДіАна» (Зоря) – 16.30.
Арбітр: І. Українець, асистенти: О. Оверчук, С. Самолюк.

ДРУГА ЛІГА

3 червня (неділя)

«Спарта» (Колоденка) – «Сокіл» (Карпилівка) – 11.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: О. Гавлитюк, В. Присяжнюк.

ФК «Новожуків» (Новожуків)  – «Переможець» (Грушвиця) – 11.00.
Арбітр: В. Мажар, асистенти: А. Тимощук, Ю. Остаповець.

ФК «Любомирка» (Н.Любомирка) – ФК «Понебель» (Понебель) – 12.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: В. Балда, А. Герасимчук.

ФК «Шпанів» (Шпанів) – ФК «Дядьковичі» (Дядьковичі) – 14.00.
Арбітр: В. Воротеляк, асистенти: Н. Мамчур, С. Бородавкін.

ЮНАЦЬКА ЛІГА

3 червня (неділя)

 ФК «ЛМЗ-юніор» (Квасилів) – «Комета» (М.Житин) – 12.00.
Арбітр: Ю. Кукса.

«Горинь-2» (Кустин) – «Славія-2» (В.Омеляна) – 12.00.
Арбітр: О. Оверчук.

ФК «Городок-юніор» (Городок) – «Верес» (Б.Криниця) – 12.00.
Арбітр: С. Кральковський.

ФК «Забороль-юніор» (Забороль) – ФК «Обарів-юніор» (Обарів) – 12.00.
Арбітр: О. Степанюк.

«Сатурн-2» (Дядьковичі) – БМ «Маяк-юніор» (Колоденка) – 13.00.
Арбітр: О. Мазурук.

 

 

12345
(Оцінок немає)
Loading...