арбітри

Призначення арбітрів на матчі 4 туру чемпіонатів (вища,перша,юнацька ліги) та 5 туру другої ліги Рівненського району

ВИЩА ЛІГА

9 червня (неділя)

«Горинь» (Кустин) – «Славія» (В.Омеляна) – 13.00.
Арбітр: М. Яковець, асистенти: О. Очко, В. Стахнюк.

Будмаркет «Маяк» (Колоденка) – «Інтеркарс» (Бармаки) –  13.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: І. Зайчук, О. Гавлитюк.

РОКО (Городок) – «ЛМЗ-Квасилів» (Квасилів) – 13.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: М. Степура, В. Тимощук.

ФК «Обарів» (Обарів) – «Продторгобладнання» (Забороль) – 13.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: Ю. Кукса, С. Кральковський.

ХФК «Надія» (Бармаки) – «Оріон» (Грабів) – 14.00.
Арбітр: С. Швидун, асистенти: В. Балда, М. Буднік.

ПЕРША ЛІГА

9 червня (неділя)

ФК «Тинне» (Вересневе) – «Рівес» (В.Олексин) – 11.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: Ю. Кукса, _________.

«Альянс» (Б.Криниця) «Злагода» (М.Шпаків) – 11.00.
Арбітр: М. Буднік, асистенти: С. Швидун, В. Балда.

ФК «Дядьковичі» (Дядьковичі) – ФК «Шпанів» (Шпанів) – 14.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: О. Мазурук, В. Устимець.

«Вікторія» (Кустин) – «ГолДар» (Голишів) – 15.00.
Арбітр: О. Очко,  асистенти: М. Яковець, В. Стахнюк.

«Фаворит»(Колоденка) – «Олімпік»(Олександрія) – 15.30.
Арбітр: А. Менько, асистенти: І. Зайчук, О. Гавлитюк.

ДРУГА ЛІГА

9 червня (неділя)

ФК «Ясиниинчі» (Ясининичі) – ФК «Понебель» (Понебель) – 11.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: О. Мазурук, В. Устимець.

ФК «Новожуків» (Новожуків) – ФК «Корнин» (Корнин) – 13.00.
Арбітр: В. Присяжнюк, асистенти: Ю. Остаповець, Т. Гаврилюк.

«Переможець» (Грушвиця) – «Зеніт» (Шубків) – 14.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: Д. Лєсовець, В. Марчук.

«Сокіл» (Карпилівка) – «Зірка» (В.Житин) – 15.30.
Арбітр: В. Тимощук,  асистенти: М. Степура, С. Кральковський.

ЮНАЦЬКА ЛІГА

8 червня (субота)

ХФК «Надія» (Бармаки) – «Оріон-2» (Грабів) – 17.00.
Арбітр: М. Степура.

9 червня (неділя)

«Горинь-2» (Кустин) «Славія-2» (В.Омеляна) – 11.00.
Арбітр: О. Очко.

ФК «Обарів-юніор» (Обарів) – ФК «Забороль-юніор» (Забороль) – 11.00.
Арбітр: С. Кральковський.

БМ «Маяк-юніор» (Колоденка) – «Комета» (М.Житин) – 11.00.
Арбітр: І. Зайчук.

ФК «Городок-юніор» (Городок) – «ЛМЗ-юніор» (Квасилів) – 11.00.
Арбітр: М. Степура.

12345
(1 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...