3 тур арбітри

Призначення арбітрів на матчі 3 туру чемпіонату та першості району

Вища ліга

20 травня (неділя)

«Альянс» (Б.Криниця) «ЛМЗ-Квасилів» (Квасилів) – 11.00.
Арбітр: Н. Мамчур, асистенти: М. Таргонський, М. Яковець.

Будмаркет «Маяк» (Колоденка) – «Продторгобладнання» (Забороль) –  12.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: С. Кральковський, С. Швидун.

ФК «Обарів» (Обарів) –  «Горинь» (Кустин)  – 14.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: І. Зайчук, С. Бородавкін.

«Славія» (В.Омеляна) –  РОКО (Городок) 14.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: О. Мазурук, М. Рудика.

«Інтеркарс» (Бармаки) –  «Сатурн» (Дядьковичі) – 14.00.
Арбітр: В. Карпюк, асистенти: В. Коздровський, С. Самолюк.

Перша ліга

20 травня (неділя)

«Оріон» (Грабів)   «Рівес» (В.Олексин) – 11.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: М. Буднік, І. Серветник.

ФК «Тинне» (Вересневе)   «Вікторія» (Кустин) – 11.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: О. Степанюк, Я. Пророк.

«ДіАна» (Зоря) – «Олімпік»(Олександрія) – 14.00.
Арбітр: М. Буднік, асистенти: В. Левчик, І. Серветник.

«Зеніт» (Шубків) – «Фаворит»(Колоденка) – 14.00.
Арбітр: М. Таргонський,  асистенти: М. Яковець, І. Бондарчук.

«Стандарт» (Тайкури) –  «ГолДар» (Голишів) – 15.00.
Арбітр: С. Швидун, асистенти: С. Кральковський, О. Гавлитюк.

«Злагода» (М.Шпаків) –  ХФК «Надія»(Бармаки) – 15.00.
Арбітр: В. Воротеляк, асистенти: В. Мажар, Ю. Остаповець.

Друга ліга

20 травня (неділя)

ФК «Дядьковичі» (Дядьковичі) – «Спарта» (Колоденка) – 12.00.
Арбітр: В. Мажар, асистенти: В. Воротеляк, Ю. Остаповець.

ФК «Понебель» (Понебель) ФК «Шпанів» (Шпанів) – 12.00.
Арбітр: В. Тимощук, асистенти: І. Українець, В. Мамчур.

«Переможець» (Грушвиця) – ФК «Любомирка» (Н.Любомирка) – 12.00.
Арбітр: В. Присяжнюк, асистенти: Ю. Остаповець, В. Ярчук.

«Сокіл» (Карпилівка) – ФК «Новожуків» (Новожуків) – 14.30.
Арбітр: І. Українець, асистенти: В. Тимощук, В. Мамчур.

юнацька ліга

20 травня (неділя)

«Славія-2» (В.Омеляна) ФК «Городок-юніор» (Городок) – 12.00.
Арбітр: О. Мазурук.

ФК «Обарів-юніор» (Обарів) «Горинь-2» (Кустин) – 12.00.
Арбітр: С. Яремчук.

«Комета» (М.Житин) «Сатурн-2» (Дядьковичі) – 12.00.
Арбітр: В. Коздровський.

БМ «Маяк-юніор» (Колоденка) – ФК «Забороль-юніор» (Забороль) – 14.00.
Арбітр: О. Оверчук.

12345
(Оцінок немає)
Loading...