призначення арбітрів

Призначення арбітрів на матчі 2 туру чемпіонату та першості району

Вища ліга

13 травня (неділя)

«Горинь» (Кустин) Будмаркет «Маяк» (Колоденка) – 12.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: О. Мазурук, Ю. Остаповець.

«Альянс» (Б.Криниця) «Славія» (В.Омеляна) –  12.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: В. Тимощук, С. Кральковський.

«ЛМЗ-Квасилів» (Квасилів)   «Сатурн» (Дядьковичі) – 14.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: Ю. Кукса, О. Гавлитюк.

РОКО (Городок)   ФК «Обарів» (Обарів)– 15.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: В. Воротеляк, А. Воротеляк.

Перша ліга

13 травня (неділя)

«Рівес» (В.Олексин) –  «Злагода» (М.Шпаків) – 11.00.
Арбітр: М. Буднік, асистенти: С. Самолюк І. Українець.

«Фаворит»(Колоденка)   «Оріон» (Грабів) – 11.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: Ю. Кукса, О. Гавлитюк.

«Олімпік»(Олександрія) – ФК «Тинне» (Вересневе) – 14.00.
Арбітр: В. Карпюк, асистенти: В. Балда, В. Ярчук.

«ГолДар» (Голишів) «Зеніт» (Шубків) – 14.00.
Арбітр: В. Мажар,  асистенти: Д. Стасюк, В. Гриценко.

ХФК «Надія»(Бармаки) –  «ДіАна» (Зоря) – 15.00.
Арбітр: В. Тимощук, асистенти: М. Рудика, С. Кральковський.

«Вікторія» (Кустин) –  «Стандарт» (Тайкури) – 16.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: О. Мазурук, Ю. Остаповець.

Друга ліга

13 травня (неділя)

ФК «Понебель» (Понебель) – «Переможець» (Грушвиця) – 11.00.
Арбітр: В. Воротеляк, асистенти: О. Оверчук, А. Воротеляк.

ФК «Новожуків» (Новожуків) ФК «Дядьковичі» (Дядьковичі) – 11.00.
Арбітр: В. Мажар, асистенти: Д. Стасюк, В. Гриценко.

ФК «Шпанів» (Шпанів) – «Спарта» (Колоденка) – 14.00.
Арбітр: М. Буднік, асистенти: С. Самолюк, І. Українець.

юнацька ліга

13 травня (неділя)

«ЛМЗ-юніор» (Квасилів) – «Сатурн-2» (Дядьковичі) – 12.00.
Арбітр: О. Степанюк.

ФК «Забороль-юніор» (Забороль) «Комета» (М.Житин) – 12.00.
Арбітр: В. Балда.

ФК «Городок-юніор» (Городок) – ФК «Обарів-юніор» (Обарів) – 13.00.
Арбітр: О. Оверчук.

«Горинь-2» (Кустин) БМ «Маяк-юніор» (Колоденка) – 14.00.
Арбітр: Ю. Остаповець.

12345
(Оцінок немає)
Loading...