призначення арбітрів

Призначення арбітрів на матчі 17 туру чемпіонатів (вища,перша,юнацька ліги) та 20 туру другої ліги Рівненського району

ВИЩА ЛІГА

13 жовтня (неділя)

«Славія» (В.Омеляна) – «ЛМЗ-Квасилів» (Квасилів) – 11.30.
Арбітр: Н. Мамчур, асистенти: О. Оверчук С. Лапікура.

«Оріон» (Грабів) – Будмаркет «Маяк» (Колоденка) – 13.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: О. Заяць, М. Степура.

ФК «Обарів» (Обарів) – РОКО (Городок) – 13.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: С. Кральковський В. Тимощук.

«Продторгобладнання» (Забороль) – «Інтеркарс» (Бармаки) –  13.00.
Арбітр: В. Карпюк, асистенти: В. Стахнюк, ________.

«Горинь» (Кустин) –  ХФК «Надія» (Бармаки) – 14.00.
Арбітр: Я. Рабштина, асистенти: _________, М. Буднік.

ПЕРША ЛІГА

13 жовтня (неділя)

ФК «Тинне» (Вересневе) – «Альянс» (Б.Криниця) – 10.30.
Арбітр: С. Швидун, асистенти: Ю. Остаповець ________.

«Рівес» (В.Олексин) – «ГолДар» (Голишів) – 11.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: Я. Рабштина, М. Буднік.

ФК «Дядьковичі» (Дядьковичі) – «Вікторія» (Кустин) – 14.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: ________, С. Лапікура.

ФК «Шпанів» (Шпанів) – «Фаворит»(Колоденка) – 14.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: В. Балда, О. Гавлитюк.

«Олімпік»(Олександрія) – «Злагода» (М.Шпаків) – 14.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: А. Оліщук, ________.

ДРУГА ЛІГА

13 жовтня (неділя)

ФК «Понебель» (Понебель) – «Сокіл» (Карпилівка) – 10.30.
Арбітр: В. Тимощук, асистенти: О. Бабинський, ________.

ФК «Новожуків» (Новожуків) – ФК «Ясининичі» (Ясининичі) – 10.30.
Арбітр: М. Степура, асистенти: Т. Гаврилюк, О. Степанюк.

«Зірка» (В.Житин) – «Переможець» (Грушвиця) – 11.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: А. Оліщук, ________.

ЮНАЦЬКА ЛІГА

13 жовтня (неділя)

«Славія-2» (В.Омеляна) – «ЛМЗ-юніор» (Квасилів) – 10.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: ______, С. Лапікура.

ФК «Обарів-юніор» (Обарів) ФК «Городок-юніор» (Городок) – 11.00.
Арбітр: С. Кральковський.

ФК «Забороль-юніор» (Забороль) – «Комета» (В.Житин) – 11.00.
Арбітр: В. Стахнюк.

КЗ «Центр спорту» (Грабів) – БМ «Маяк-юніор» (Колоденка) – 11.00.
Арбітр: О. Заяць.

12345
(Оцінок немає)
Loading...