ВИЩА ЛІГА
28 вересня (субота)
«Продторгобладнання» (Забороль) – ХФК «Надія» (Бармаки) – 17.00.
Арбітр: В. Коздровський, асистенти: ________, ________.
29 вересня (неділя)
«ЛМЗ-Квасилів» (Квасилів) – Будмаркет «Маяк» (Колоденка) – 13.00.
Арбітр: М. Яковець, асистенти: Ю. Остаповець, ________.
«Славія» (В.Омеляна) – РОКО (Городок) – 13.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: М. Таргонський, О. Люльчик.
«Оріон» (Грабів) – «Інтеркарс» (Бармаки) – 13.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: ________, _________.
ФК «Обарів» (Обарів) – «Горинь» (Кустин) – 13.00.
Арбітр: В. Коздровський, асистенти: Ю. Кукса, О. Бабинський.
ПЕРША ЛІГА
29 вересня (неділя)
«Рівес» (В.Олексин) – «Альянс» (Б.Криниця) – 11.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: С. Бородавкін, Я. Рабштина.
«Злагода» (М.Шпаків) – «ГолДар» (Голишів) – 11.00.
Арбітр: В. Тимощук, асистенти: О. Гавлитюк, С. Кральковський.
«Олімпік»(Олександрія) – «Вікторія» (Кустин) – 14.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: Д. Лєсовець, ________.
ФК «Дядьковичі» (Дядьковичі) – «Фаворит»(Колоденка) – 14.00.
Арбітр: С. Кральковський, асистенти: В. Тимощук, О. Гавлитюк.
ФК «Шпанів» (Шпанів) – ФК «Тинне» (Вересневе) – 14.00.
Арбітр: Я. Рабштина, асистенти: В. Левчик, С. Бородавкін.
ДРУГА ЛІГА
29 вересня (неділя)
«Зеніт» (Шубків) – «Зірка» (В.Житин) – 11.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: Д. Лєсовець, ________.
ФК «Новожуків» (Новожуків) – «Переможець» (Грушвиця) – 11.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: М. Степура, О. Мазурук.
ФК «Ясиниинчі» (Ясининичі) – «Сокіл» (Карпилівка) – 14.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: О. Люльчик, _________.
ФК «Понебель» (Понебель) – ФК «Корнин» (Корнин) – 14.00.
Арбітр: М. Степура, асистенти: О. Оверчук, Б. Бабинський.
ЮНАЦЬКА ЛІГА
29 вересня (неділя)
ФК «Обарів-юніор» (Обарів) – «Горинь-2» (Кустин) – 11.00.
Арбітр: Ю. Кукса.
«ЛМЗ-юніор» (Квасилів) – БМ «Маяк-юніор» (Колоденка) – 11.00.
Арбітр: Ю. Остаповець.
«Славія-2» (В.Омеляна) – ФК «Городок-юніор» (Городок) – 11.00.
Арбітр: А. Менько.
«Оріон-2» (Грабів) – «Комета» (В.Житин) – 11.00.
Арбітр: С. Яремчук.