призначення арбітрів

Призначення арбітрів на матчі 9 туру чемпіонатів (вища,перша,юнацька ліги) та 10 туру другої ліги Рівненського району

ВИЩА ЛІГА

14 липня (неділя)

«Горинь» (Кустин) – РОКО (Городок) – 11.00.
Арбітр: М. Яковець, асистенти: В. Марчук, В. Балда.

«Продторгоблад» (Забороль) – «ЛМЗ-Квасилів» (Квасилів) –  13.00.
Арбітр: В. Коздровський, асистенти: О. Оверчук, Ю. Остаповець.

«Славія» (В.Омеляна) – «Оріон» (Грабів) – 13.00.
Арбітр: С. Швидун, асистенти: О. Люльчик, І. Зайчук.

ФК «Обарів» (Обарів) –  «Інтеркарс» (Бармаки) – 13.00.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: М. Степура, В. Тимощук.

ХФК «Надія» (Бармаки) – Будмаркет «Маяк» (Колоденка) – 14.00.
Арбітр: В. Присяжнюк, асистенти: І. Серветник, Ю. Кукса.

ПЕРША ЛІГА

14 липня (неділя)

ФК «Тинне» (Вересневе) – «Вікторія» (Кустин) – 10.30.
Арбітр: Н. Мамчур, асистенти: О. Люльчик, С. Швидун.

«Фаворит» (Колоденка) – «Альянс» (Б.Криниця) – 11.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: С. Кральковський, О. Гавлитюк.

«Рівес» (В.Олексин) – «Злагода» (М.Шпаків) – 11.00.
Арбітр: М. Буднік, асистенти: О. Очко, С. Бородавкін.

ФК «Дядьковичі» (Дядьковичі) – «ГолДар» (Голишів) – 11.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: Д. Лєсовець, О. Мазурук.

ФК «Шпанів» (Шпанів) – «Олімпік»(Олександрія) – 14.00.
Арбітр: О. Очко, асистенти: М. Буднік, С. Бородавкін.

ДРУГА ЛІГА

14 липня (неділя)

 ФК «Новожуків» (Новожуків) – «Зірка» (В.Житин) – 10.30.
Арбітр: С. Яремчук, асистенти: Т. Гаврилюк, В. Тимощук

«Зеніт» (Шубків) – «Сокіл» (Карпилівка) – 11.00.
Арбітр: В. Присяжнюк, асистенти: І. Серветник, Ю. Кукса.

ФК «Понебель» (Понебель) – «Переможець» (Грушвиця) – 14.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: Д. Лєсовець, О. Мазурук.

ФК «Корнин» (Корнин) – ФК «Ясиниинчі» (Ясининичі) – 14.00.
Арбітр: С. Кральковський, асистенти: М. Рудика, О. Гавлитюк.

ЮНАЦЬКА ЛІГА

14 липня (неділя)

ФК «Забороль-юніор» (Забороль) – «ЛМЗ-юніор» (Квасилів) – 11.00.
Арбітр: О. Оверчук.

«Славія-2» (В.Омеляна) – «Оріон-2» (Грабів) – 11.00.
Арбітр: І. Зайчук.

ФК «Обарів-юніор» (Обарів) «Комета» (В.Житин) – 11.00.
Арбітр: М. Степура.

«Горинь-2» (Кустин) – ФК «Городок-юніор» (Городок) – 13.30.
Арбітр: В. Марчук.

ХФК «Надія-2» (Бармаки) – БМ «Маяк-юніор» (Колоденка) – 16.30.
Арбітр: Ю. Кукса.

12345
(Оцінок немає)
Loading...