1тур

Призначення арбітрів на матчі 1 туру чемпіонату та першості району

Вища ліга

6 травня (неділя)

Будмаркет «Маяк» (Колоденка) – РОКО (Городок) – 13.00.
Арбітр: В. Левчик, асистенти: М. Буднік, О. Люльчик.

ФК «Обарів» (Обарів) – «Альянс» (Б.Криниця) –  14.00.
Арбітр: В. Тимощук, асистенти: С. Самолюк, О. Мазурук

 «Інтеркарс» (Бармаки) –  «Горинь» (Кустин) – 14.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: В. Ярчук, С. Кральковський.

«Славія» (В.Омеляна) –  «ЛМЗ-Квасилів» (Квасилів) – 14.00.
Арбітр: В. Присяжнюк, асистенти: М. Рудика, Ю. Кукса.

«Сатурн» (Дядьковичі) – «Продторгобладнання» (Забороль) – 15.00.
Арбітр: В. Коздровський, асистенти: М. Таргонський, М. Яковець.

Перша ліга

5 травня (субота)

«Рівес» (В.Олексин) –  ХФК «Надія»(Бармаки) – 16.00.
Арбітр: С. Швидун, асистенти: О. Оверчук, Ю. Кукса .

6 травня (неділя)

«Зеніт» (Шубків) –  «Вікторія» (Кустин) – 11.00.
Арбітр: В. Карпюк, асистенти: О. Степанюк, Ю. Остаповець.

ФК «Тинне» (Вересневе) – «ДіАна» (Зоря) – 11.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: І. Зайчук, Я. Пророк.

«Оріон» (Грабів) – «ГолДар» (Голишів) – 11.00.
Арбітр: С. Яремчук,  асистенти: В. Тимощук, А. Герасимчук.

«Стандарт» (Тайкури) –  «Олімпік»(Олександрія) – 15.00.
Арбітр: О. Люльчик, асистенти: О. Гавлитюк, В. Левчик.

«Злагода» (М.Шпаків) –  «Фаворит»(Колоденка) – 17.00.
Арбітр: М. Таргонський, асистенти: В. Коздровський, М. Яковець.

Друга ліга

6 травня (неділя)

«Спарта» (Колоденка) – ФК «Новожуків» (Новожуків) – 11.00.
Арбітр: М. Буднік, асистенти: О. Люльчик, В. Левчик.

ФК «Дядьковичі» (Дядьковичі) – ФК «Любомирка» (Н.Любомирка) – 11.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: Ю. Остаповець, Ю. Кукса.

«Сокіл» (Карпилівка) – ФК «Понебель» (Понебель) – 11.00.
Арбітр: В. Коздровський, асистенти: С. Самолюк, О. Мазурук.

«Переможець» (Грушвиця) – ФК «Шпанів» (Шпанів) – 14.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: І. Зайчук, А. Герасимчук.

юнацька ліга

6 травня (неділя)

«Комета» (М.Житин) – «Горинь-2» (Кустин) – 12.00.
Арбітр: С.Кральковський.

«Славія-2» (В.Омеляна) – «ЛМЗ-юніор» (Квасилів) – 12.00.
Арбітр: В. Присяжнюк.

«Сатурн-2» (Дядьковичі) – ФК «Забороль-юніор» (Забороль) – 13.00.
Арбітр: Ю. Остаповець.

БМ «Маяк-юніор» (Колоденка) – ФК «Городок-юніор» (Городок) – 15.00.
Арбітр: М. Буднік.

12345
(Оцінок немає)
Loading...