арбітри 1 тур

Призначення арбітрів на матчі 1 туру чемпіонатів (вища,перша, друга,юнацька ліги) району

ВИЩА ЛІГА

12 травня (неділя)

«ЛМЗ-Квасилів» (Квасилів) – ФК «Обарів» (Обарів) – 13.00.
Арбітр: М. Яковець, асистенти: М. Степура, Я. Коломис.

«Славія» (В.Омеляна) – Будмаркет «Маяк» (Колоденка) –  13.00.
Арбітр: А. Менько, асистенти: О. Мазурук, І. Серветник

 «Оріон» (Грабів) –  «Продторгобладнання» (Забороль) – 13.00.
Арбітр: О. Оверчук, асистенти: В. Тимощук, Ю. Кукса.

«Інтеркарс» (Бармаки) –  «Горинь» (Кустин) – 13.00.
Арбітр: В. Присяжнюк, асистенти: В. Балда, В. Буняк.

РОКО (Городок) – ХФК «Надія» (Бармаки) – 14.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: І. Зайчук, С. Бородавкін.

ПЕРША ЛІГА

12 травня (неділя)

«ГолДар» (Голишів) –  ФК «Тинне» (Вересневе) – 10.30.
Арбітр: В. Тимощук, асистенти: О. Оверчук, ________.

«Вікторія» (Кустин) –  «Фаворит»(Колоденка) – 11.00.
Арбітр: М. Буднік, асистенти: _________, __________.

«Олімпік»(Олександрія) – «Рівес» (В.Олексин) – 14.00.
Арбітр: М. Буднік, асистенти: ________, ________.

«Злагода» (М.Шпаків) – ФК «Дядьковичі» (Дядьковичі) – 15.00.
Арбітр: М. Таргонський,  асистенти: М. Рудика, В. Устимець.

ДРУГА ЛІГА

12 травня (неділя)

«Зеніт» (Шубків) – ФК «Понебель» (Понебель) – 11.00.
Арбітр: О. Люльчик, асистенти: С. Кральковський, _________.

«Сокіл» (Карпилівка)ФК «Новожуків» (Новожуків) – 11.00.
Арбітр: О. Степанюк, асистенти: І. Зайчук, С. Бородавкін.

«Переможець» (Грушвиця) – ФК «Корнин» (Корнин) – 12.00.
Арбітр: М. Рудика, асистенти: М. Таргонський, __________.

«Зірка» (В.Житин) – ФК «Ясиниинчі» (Ясининичі) – 14.00.
Арбітр: С. Кральковський, асистенти: О. Люльчик, __________.

ЮНАЦЬКА ЛІГА

12 травня (неділя)

«ЛМЗ-юніор» (Квасилів) – ФК «Обарів-юніор» (Обарів) – 11.00.
Арбітр: М. Степура.

«Комета» (М.Житин) – «Горинь-2» (Кустин) – 11.00.
Арбітр: В. Присяжнюк.

«Славія-2» (В.Омеляна) – БМ «Маяк-юніор» (Колоденка) – 11.00.
Арбітр: А. Менько.

«Оріон-2» (Грабів) – ФК «Забороль-юніор» (Забороль) – 11.00.
Арбітр: Ю. Кукса.

ФК «Городок-юніор» (Городок) – ХФК «Надія-2» (Бармаки) – 16.00.
Арбітр: І. Зайчук.

12345
(Оцінок немає)
Loading...