фінал кубок обл

Оржівський “ОДЕК” тріумфує у кубку Рівненської області

“Деревообробники” другий рік поспіль, і водинадцяте загалом, стають володарями кубку Рівненської області з футболу. На стадіоні “Меблевик”, у смт Смига, підопічні Поліщука змогли переграти ФК “Малинськ” із рахунком 2:1.

Перший тайм команди демонтрували цікавий, атакуючий футбол, проте рахунок у матчі жодній зі сторін відкрити не вдалося.

А от у другому таймі швидка контратака оржівців завершилася голом, автором якого став Владислав Семенчук. На 76 хвилині матчу ФК “Малинськ” відквитав один м’яч, проте, нічийний рахунок тривав недовго. Через три хвилини після забитого голу, у штрафній малинського колективу на газоні опинився Олександр Ніколайчук – арбітр вказав на одиннадцятиметрову позначку. Пенальті взявся виконувати Юрій Капустинський, який, між іншим, вже забивав у фіналі кубку минолого року, у ворота Ізотоп-РАЕС. Півзахисник “ОДЕКа” чітко відправив м’яч у ліву дев’ятку – 2:1.

Після другого пропущеного м’яча ФК “Малинськ” пішов ва-банк, оголяючи вільні зони. Оржівці могли забивати ще як мінімум два рази на контратаках та рахунок до кінця зустрічі так і не змінився.