65913055_384693905514338_3164436619843338240_o

На футбольних полях району все гарячіше

Підходить до свого завершення перше коло районних змагань з футболу . У минулу неділю, 7 липня, команди зіграли матчі 8 туру вищої, першої, та юнацької ліг  та матчі 9 туру другої ліги Рівненського району з футболу.

Якщо позаминулий тур «вишки» був найцікавішим, то поточний, по накалу пристрастей та, так би мовити , «доленосності»,  перевершив навіть його. Дійсно, такий розвиток подій за багато років у районному футболі вищого дивізіону ми бачимо вперше. За лідерство турнірки розгорнулася справжня боротьба, між як мінімум чотирма клубами, до яких ще можливо , «під шумок», приєднаються і городоцькі футболісти, котрі  якось непомітно пробрались на четверту сходинку таблиці. Отож, учора зустрічались два непримиримих суперника – «ЛМЗ-Квасилів» та великоомелянська «Славія», і як би багато не було на кону, та жодній  з команд не вдалося виграти, щоправда, це вдалося колоденському «Маяку», якому нічия обох колективів була рівна перемозі. Самі ж колоденські гравці зустрічалися, на той момент з четвертою командою турнірки, грабівським «Оріоном». Звичайно, це було протистояння не настільки «масштабне» як у Квасилові, та гра обіцяла бути тяжкою та дуже цікавою. Так і сталося, рахунок був хитким на протязі всього матчу, та «колоденці» таки змогли мінімально переграти «Оріон» та збільшити свій відрив аж на п’ять очок від найближчих переслідувачів. Та чи вдастся «Маяку» втриматися на першому місці, і чи зможуть в свою чергу «Славія» та «ЛМЗ-Квасилів» реабілітуватися у другому колі чемпіонату?

Вища ліга. Результати матчів:

Будмаркет «Маяк»  –  «Оріон»   –  2:1
«Інтеркарс»  –  «Продторгобладнання»  –  11:1
«ЛМЗ-Квасилів»  –  «Славія»  –  1:1
РОКО   –  ФК «Обарів»  –  3:0
ХФК «Надія»  –  «Горинь»  –  1:1

Перенесений  матч 6 туру:

ХФК «Надія»  –  «Продторгобладнання»  –  1:1

У першій лізі продовжує очолювати турнірку білокриницький «Альянс», який у цьому турі здобув ще одну перемогу, яка наближає команду до завершення другого кола лідером чемпіонату. «Вікторія» намагається не відставати. Кустинський клуб переграв з солідним рахунком ФК «Дядьковичі», котрі третій тур поспіль не можуть оговтатися від прикрої поразки у Колоденці. Завдяки виїзній перемозі над «Фаворитом», на третю сходинку піднявся колектив зі Шпанова, а «Олімпік», в свою чергу, дозволив себе шпанівцям обійти, зазнавши прикрої поразки від  малошпаковської «Злагоди».

Перша ліга. Результати матчів:

«Фаворит»  –  ФК «Шпанів»  –  0:3
«Альянс»   –  ФК «Тинне»  –  3:1
«ГолДар»  –  «Рівес»   –  2:0
«Вікторія»  –  ФК «Дядьковичі»  –  4:1
«Злагода»  –  «Олімпік»  –  5:2

«Переможець» знаходиться на піку своєї форми, і наздогнати його буде не так просто. Колектив з Грушвиці без шансів здолав ФК «Ясининичі», та відірвався від конкурентів на 7 очок. А ось за друге місце розгорнулась серйозна боротьба. Житинська «Зірка» помстилася за програш у першому колі понебільчанам, та зрівнялася з ними по очках, хоча, за різницею м’ячів ФК «Понебель» все ще перший. ФК «Новожуків» та ФК «Корнин» теж не відстають, клуби переграли своїх опонентів та розташувалися на четвертому та п’ятому місці турнірки, відповідно. Різниця у відриві мінімальна, тому в наступному турі усе ще може кардинально помінятися.

Друга ліга. Результати матчів:

«Переможець» –  ФК «Ясининичі»  –  4:0
«Зеніт»  –  ФК «Новожуків»  –  0:4
«Зірка»  –  ФК «Понебель»  –  4:3
ФК «Корнин»  –  «Сокіл» –  3:1

Перегравши основних конкурентів в очному протистоянні, хлопчаки з Квасилова вириваються у лідери чемпіонату району серед юнаків. «Славія-2» та «Оріон-2» розділили між собою друге-третє місце турнірної таблиці, а на четвертому поки що ХФК «Надія-2».

Юнацька ліга. Результати матчів:

«Комета»  –  «Забороль-юніор» –  2:7
БМ «Маяк-юніор»  –  «Оріон-2» –  3:3
«ЛМЗ-юніор»  –  «Славія-2»  –  2:1
«Городок-юніор»  –  ФК «Обарів-юніор»  –  3:3
ХФК «Надія-2»  –   «Горинь-2» –  матч перенесено

Перенесені матчі  2 туру:

«Забороль-юніор»  –  «Славія-2»  –  1:1
ХФК «Надія-2»  –   «Комета» –  7:0

 

У середу, 3 липня, була зіграна кубкова гра серед юнаків Рівненського району стадії 1/4.

1/4 фіналу кубка (Група А)

ФК “Обарів-юніор″ – ХФК “Надія-2”(Бармаки)   –  2:3

12345
(1 голосів, середній: 5.00 з 5)
Loading...