7 тур

“Маяк” оступається, “Славія” та “Квасилів” беруть своє

Тривають змагання  Рівненського району з футболу, вчора, 30 червня відбулися матчі сьомого  туру вищої, першої, та юнацької ліг  та матчі восьмого туру другої ліги Рівненського району з футболу  сезону 2019 року.

Вперше, за свій турнірний шлях в поточному чемпіонаті колоденський Будмаркет «Маяк» оступився. Виграшну серію  «жовто-бордових» тривалістю у шість матчів перервала кустинська «Горинь». Сказати, що даний результат матчу був мало очікуваний, це не сказати нічого – «Горинь» будучи відверто слабшою змогла забити, та зрештою  втримати виграшний результат до кінця матчу. Цим відразу скористалися «Славія» та «ЛМЗ-Квасилів», наблизившись до колоденців на відстань однієї перемоги. Квасилівчани, в центральному матчі туру обіграли грабівський «Оріон», а великоомелянці в перенесеному матчі другого туру розгромили заборолівський «Продторгобладнання», а згодом,  в поточному турі вирвали перемогу у бармаківського «Інтеркарса». Городоцький РОКО переграв «Продторгобладнання», а обарівці не впоралися із християнським клубом.

Вища ліга. Результати матчів:

«Оріон»  –  «ЛМЗ-Квасилів» –  2:4
«Горинь»  –  Будмаркет «Маяк»  –  1:0
«Славія»  –  «Інтеркарс»   –  3:1
«Продторгобладнання»  –  РОКО   –  2:3
ФК «Обарів»  –  ХФК «Надія»  –  3:4

Перенесена гра 2 туру:

«Продторгобладнання»  –  «Славія»   –  1:9

ФК «Дядьковичі» продовжує лихоманити. Команда другу гру поспіль програє з великим рахунком, щоправда суперник цього разу серйозний – білокриницький «Альянс». Ця перемога дозволила «альянсівцям» нарешті очолити першу лігу, та залишити основних конкурентів позаду – «Олімпік» програв у Голишеві, а «Вікторія» несподівано розійшлася миром із великоолексенським «Рівесом». Цікаво, що це перше здобуте очко у активі «Рівеса», і ціна його двократна, враховуючи те, що на кону для кустинського клубу було лідерство чемпіонату. Аутсайдери першої ліги, в лиці колоденського «Фаворита» та малошпаківської «Злагоди» , свої протистояння програли.

Перша ліга. Результати матчів:

ФК «Тинне»  –  «Фаворит»  –  5:1
«Рівес»  –  «Вікторія»  –  1:1
ФК «Дядьковичі»  –  «Альянс»  –  0:5
ФК «Шпанів»  –  «Злагода»   –  5:0
«Олімпік»  –  «ГолДар»  –  0:3

Початок другого кола другої ліги пройшов без несподіванок.  Понебільский колектив розпочав із нищівного розгрому над шубківським «Зенітом», а лідер другої ліги, грушвицький «Переможець», пройшов випробування футбольним клубом з Корнина. ФК «Новожуків» без особливих перешкод розібрався із карпилівським «Соколом», а ФК «Ясининичі» продовжують залишатися на останньому місці турнірки, цього разу команда програла  житинській «Зірці».

Друга ліга. Результати матчів:

ФК «Новожуків»  –  «Сокіл»  –  3:1
ФК «Понебель»  –   «Зеніт»–  11:0
ФК «Ясининичі»  –  «Зірка»    –  1:6
ФК «Корнин»  –  «Переможець»  –  0:2

Відразу три команди очолюють юнацький чемпіонат району, це: великоомелянська «Славія-2», «ЛМЗ-юніор» та «Оріон-2» з Грабова. Великоомелянчани в дещо виграшному положенні щодо конкурентів, адже команда зіграла на одну гру менше суперників. На три очка від лідерів відстає ХФК «Надія-2», при цьому маючи вагому перевагу аж у три матчі в запасі. Цікаво, що християнський клуб залишається поки що єдиною командою яка не зазнала гіркоти поразок в поточному чемпіонаті.

Юнацька ліга. Результати матчів:

«Оріон-2»  –  «ЛМЗ-юніор»  –  4:2
«Горинь-2»    –  БМ «Маяк-юніор»  –  1:4
«Славія-2»  –  «Комета» –  7:1
ФК «Забороль-юніор»  –  ФК «Городок-юніор»  –  1:3

Перенесена гра 5 туру:

«ЛМЗ-юніор»  –  «Комета»   –  4:1

Перенесена гра  4 туру:

«Горинь-2»    –  «Славія-2»  –  0:15

Також, у четверг, 26 червня,  відбувся матч  1/4 фіналу кубка Рівненського району серед юнаків сезону 2019 року.

1/4 фіналу кубка (Група А)

“Славія-2”(В.Омеляна) – ОДЕКрайДЮСШ “Зоря”   0:6

12345
(Оцінок немає)
Loading...