4 тур

Квасилів втрачає лідерство, “Вікторія” виривається вперед

На минулих вихідних,  відбулися матчі 4  туру вищої, першої, юнацької та 5 туру другої ліги Рівненського району з футболу  сезону 2019 року.

У вищій лізі змінився лідер. “ЛМЗ-Квасилів” неочікувано програв у Городку , де зустрічався з місцевим РОКО. Ця перемога дозволила городоцькому клубу закріпитися в середині турнірки, а от щодо квасилівчан, то ця поразка коштувала аж двох стрічок в таблиці. А от хто не змарнував шанси на більш високі місця, то це колоденський “Маяк та грабівський “Оріон”. Будмаркет “Маяк” розібрався з міцним середняком – “Інтеркарсом”, а “Оріон” в непростому матчі переграв аутсайдера вишки – ХФК “Надію”. Перші очки здобули футболісти ФК “Обарів” з великим рахунком перегравши заборолівський “Продторгобладнання”, а “Славія” катком пройшлася по Кустину, 0-10.

Вища ліга. Результати матчів:

«Горинь»  –  «Славія»  –  0:10
Будмаркет «Маяк»  –  «Інтеркарс»   –  3:1
РОКО  –  «ЛМЗ-Квасилів»  –  3:1
ФК «Обарів»  –  «Продторгобладнання»  –  4:1
ХФК «Надія»  –  «Оріон»  –  1:2

Четверту “вікторію” здобуває кустинська “Вікторія”, та очолює одноосібно першу лігу. До такого розвитку подій доклали руки і футболісти зі Шпанова, “усунувши” головного конкурента кустинців, ФК “Дядьковичі”, у яких до цього туру був стовідсотковий результат. “Рівес” нажаль продовжує своє падіння, цього разу великоолексинська команда програла візаві з Вересневого, залишаючись єдиною командою яка не набрала жодного очка. “Альянс”, завдяки розгрому над “Злагодою”, підіймається на другу сходинку, а “Фаворит” відібрав два очки у “розігравшогося” “Олімпіка”.

Перша ліга. Результати матчів:

ФК «Тинне  –  «Рівес»  –  2:1
«Альянс»  –  «Злагода»   –  7:0
ФК «Дядьковичі»  –  ФК «Шпанів»  –  2:4
«Вікторія»  –  «ГолДар»  –  3:1
«Фаворит»  –  «Олімпік»  –  1:1

Несподіваний результат, і це ще м’яко кажучи, було зафіксовано у матчі між карпилівським “Соколом” та житинською “Зіркою”. Чи то “Сокіл ” зіграв на межі своїх можливостей, чи “Зірка” провела просто провальну гру, та рахунок говорить сам за себе – 6-0, на користь господарів. Грушвицький “Переможець” продовжує доводити “хто в домі хазяїн”, повністю перегравши футболістів із Шубкова, в свою чергу ФК “Понебель” розбирається з ФК “Ясининичі”. ФК “Новожуків” та ФК “Корнин” розписали мирову – 1-1.

Друга ліга. Результати матчів:

ФК «Ясининичі»  –  ФК «Понебель»  –  0:3
«Переможець»  –  «Зеніт»  –  9:0
ФК «Новожуків»  –  ФК «Корнин»  –  1:1
«Сокіл»  –  «Зірка»  –  6:0

Першу стрічку турнірної таблиці чемпіонату серед юнаків розділили між собою «ЛМЗ-юніор» та «Оріон-2». Грабівчани зіграли на одну гру менше відносно головного конкурента, тому у них становище більш зручне. Та не слід забувати про “Славію-2” та ХФК “Надію-2”. Обидві команди зіграли тільки по дві гри, та без сумнівів свої позиції ще надолужать.

Юнацька ліга. Результати матчів:

ФК «Обарів-юніор»  –  ФК «Заборольк-юніор»  –  2:1
БМ «Маяк-юніор»  –  «Комета»  –  6:0
ФК «Городок-юніор»  –  «ЛМЗ-юніор»  –  1:3
ХФК «Надія-2»  –  «Оріон-2»  –  матч не дограно
«Горинь-2»  –   «Славія-2»  –  матч перенесено

Перенесена гра 3 туру:

«ЛМЗ-юніор»  –  ХФК «Надія-2»  –  0:5

12345
(Оцінок немає)
Loading...