фінал

Коли фінал – це свято

Вчора, 8 вересня, відбувся фінальний поєдинок кубка Рівненсього району з футболу сезону 2019 року.

Отож, без перебільшення, головним святом для футбольної спільноти нашого району стала фінальна кубкова гра між минулорічним володарем трофею – великоомелняською “Славією” та відносним новачком – “ЛМЗ-Квасилів”.
Відразу  хотілося б відзначити заповненість оржівського стадіону “ОДЕК” вболівальниками, якій би, можливо, навіть позаздрили матчі чемпіонату України. Назараз, футбольне поле у Оржіві, мабуть, найкраще у районі, що дозволяло гравцям демонструвати максимально якісний футбол.  На стадіоні панувала чудова атмосфера та й взагалі, організація фінального матчу була на висоті.
Цікаво , що не так так давно ці дві команди вже зустрічалися у чемпіонаті вищої ліги району, тоді рахунок на табло був нічийний.

Після стартового свистка, номінальні гості відразу побігли в атаку. Такий стартовий запал квасилівчан приголомшив футболістів “Славії”, яка не звикла грати “другим номером”.  Ігрова перевага квасилівського колективу вилилася в швидкий забитий м’яч – відзначився Топоровський. Та й після голу футболісти з Квасилова не збавляли оборотів, проводячи більш гостріші атаки на ворота суперника. Під самісіньку завісу другого тайму великоомелянчанам вдалося зрівняти рахунок. Класичний гол у роздягальню, звичайно, психологічно влинув на футболістів “ЛМЗ-Квасилів”.

69774541_458910511377616_1257153948494594048_n
А в другому таймі картина кардинально помінялася. “Славія” вийшла вперед на початку другого тайму завдяки точному удару Грицака, а за декілька хвилин, після фатальної помилки голкіпера “ЛМЗ-Квасилів”, рахунок був уже 3:1. Ось тут-то “червоно-зелені”  і “попливли”. А ще приблизно десь через п’ять хвилин рахунок і зовсім став розгромним – пенальті у ворота квасилівської команди реалізував Каращенко. Далі на полі домінувала команда із Великої Омеляни, забивши  ще два мя’чі.
Зрештою, матч закінчився із рахунком 6:1, на користь більш досвідченої та загартованої у різноманітних турнірах великоомелянської “Слаівії”, а для квасилівчан, це безсумнівно,  був надзвичайно цінний досвід.

70770265_2911481452214992_5691057170162909184_n

По завершенні матчу відбулась церемонія нагородження. Почесні нагороди фіналістам вручали начальник відділу молоді та спорту  Рівненської РДА В. Биць та заступник голови Рівненської районної федерації футболу П. Дутко. Пам’ятні нагороди отримала й суддівська бригада арбітрів фінального матчу.

Рівненська районна федерація футболу висловлює величезну подяку  президенту футбольного клубу “ОДЕК”,  Мирону Чернецькому, за надання стадіону “ОДЕК” на матч фіналу кубка району та забезпечення його повного функціонування.